Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Maize PC indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Maize PC indir – Full

Maize PC indir – Full Mısır, iki bilim adamının ABD Hükümetinden bir notu hatalı yorumlaması ve duygusal mısır üretmesi halinde neler olacağı ile ilgili birinci bireyin serüven oyunu. Ve bu son cümle oyunun en saçma şeyidir.

Mısırdaki gizemleri açığa çıkardığınızda ve büyük ihtimalle kendiniz ile ilgili biraz bilgi edinmek amacıyla terk edilmiş bir çiftliği ve bu kadar terk edilmemiş bir yeraltı tetkik tesisini keşfedin. Ya da belki de değil.

Maize PC indir – Full Renkli bir karakter dizisi ve muhakkak saçma bir dünya ile Maize, sürprizleri sürdürecek benzersiz bir tecrübe sunar. Cidden, onlar heryerdedirler.
ÖZELLİKLER

Kendinizi bırakın ve keşfetmeniz gereken alanlardan meydana gelen bir kınnapıya sahip olan, Maize’nin tamamiyle yapılan ortamını keşfedebilirsiniz (oraya ne yaptığımıza bakınız?).
Maceraya adımınızı attığınızda, gittikçe saçma olan etraf bulmacalarını çözün.
Çok iyi bir uyur iken başka, mısırın aslında ne istediğini anlamaya çalıştığınızda, Maize’nin dünyasının sırlarını açığa çıkarın
Yolda, çok ufak bir öfkeli Rus robot ayısı ve biraz pislik olan karışık bir mısır sapı sahibi olan birtakım arkadaşlar ve düşmanlarla tanışın.

Maize PC indir – Full BENZER İÇERİKLER
Maize PC indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.