Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lords Of The Fallen PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Lords Of The Fallen PC indir

Lords Of The Fallen PC indiradim ve Eski zamanlarda Dünya Diyarı, tüm insanlığı kendi Egemenliğiyle esir etmiş olan salt kötülük sahibi bir Tanrı tarafından yönetiliyordu. Fakat insanların kalbindeki korku, özgürlük savaşı olan Great Rising’in şafağına kadar isyan büyüdükçe öfkeye dönüştü. Fallen God’ı deviren haşmetli zaferden sonra insanlar yeni bir düzen kurdu… Hiçbir günahın affedilemeyeceği ve kefaretin olmadığı bir dünya.
Şimdiyse, yüz yıl sonra, masum ruhlar için sapkın bir açlık ile güdülenen Demonic Rhogar Lejyonunun dönüşüyle dünya korkuyla sarsılmaktadır. Çaresiz bir son hamle olarak insanlık hüküm giymiş bir günahkâr, toplum tarafından reddedilmiş ve ışıktan sürgün edilmiş sıra dışı bir koruyucu çağırıyor… Harkyn olarak bilinen bir adam. Artık, öğretmeni olan Kaslo ile birlikte Karanlığın kaynağına doğru yolculuk etmek zorundalar… Lords of the Fallen ile yüzleşmek için.
Silahların, zırhın ve becerilerin doğrudan düşmanın hızı ile saldırılarını etkilediği karmaşık ve tatmin edici yakın dövüş sisteminin yer aldığı akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’sine atılın… Eğer başka hiçbir şey işe yaramazsa yasaklanmış büyü gücüyle düşmanlarınızı yerle bir edin.
ÖZELLİKLERİ:
Hem insan hem de iblis diyarlarını içeren Destansı bir Göreve başlayın
Rhogar ordusunun generalleriyle ve güçlü Lortlarıyla yüzleşin
Karanlık fantastik bir dünyayı keşfedin
Kaderinize mal olabileceği için seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapın
Geniş çeşitliliğe sahip bir cephaneden efsanevi silahlar ve zırhlar kuşanın
Sınıfınızı seçin: Warrior, Cleric veya Rogue; her birini beceriler ve silahlar sayesinde tümüyle kişiselleştirin

Lords Of The Fallen PC indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.