Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lego Jurassic World indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Lego Jurassic World indir

Lego Jurassic World indirJurassic Park, The Lost World epik hikaye aşağıdadır: Jurassic Park ve Jurassic Park III yanı sıra merakla beklenen Jurassic World, LEGO Jurassic World ™ oynatıcılar anmada ve dört Jura filmleri tecrübe mümkün olacak ilk video oyunudur. LEGO şeklinde reimagined ve TT Games’in imzası klasik LEGO mizah söyledi heyecanlı macera fanlar anahtar anları ile oynamak için izin ve onlara tam Isla Nublar ve geniş gerekçesiyle keşfetmek için fırsat veren, unutulmaz sahneleri ve filmlerden aksiyon sahneleri yeniden ve Isla Sorna.
OYUN ÖZELLİKLERİ:
• Dört Jurassic filmlerden önemli anları yaşayın: Bir bir macera 65 milyon yıllık yapımında – şimdi klasik LEGO tuğla eğlenceli!
• LEGO dinozorlar olarak hasara yol açıyor: ölümcül Raptor, kısır Kopyala ve hatta güçlü T. rex, dost Triceratops dahil 20 dinozorlar, seçin.
• Kendi dinozor koleksiyonu özelleştirin: LEGO sarı toplamak ve Dilophosaurus Rex gibi, tamamen özgün dinozorlar yaratmak için DNA ile deneme.
• doldurun ve Isla Nublar ve Isla sorna keşfetmek: özel Bedava Oyna görevleri tamamlamak olarak donattıktan giriş benzersiz dinozor kreasyonlar koyun.
• Kolay erişim açılan, açılan-out oyun seçeneği ile ailenizle ve arkadaşlarınızla oynayın. (Sadece konsolda mevcut.)

Lego Jurassic World indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.