Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legends of Eisenwald Road to Iron Forest indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Legends of Eisenwald Road to Iron Forest PC indir

Legends of Eisenwald Road to Iron Forest indir PC Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO, Strateji Bizim hikayemiz Gustav Platte, babanın ağabeyi ölümü ile başlar. Bu dünyada, o dünyanın pek görülen ve günahları onun adil bir pay partook olan güçlü ve aksi bir adamdı. Yok sonraki dünyada onu nelerin beklediğini tahmin etmeye cesaret edecek. O kendisinden katılan birçok festivaller sayesinde asla onları mest gibiydi. Gözleri sadece onun flail ağırlık ile eşleşen bir ağırlık düzenledi. Bu ağırlık adamı önerdi Bazı espriler Demir Orman içinden geçmişti. Ve zaman zaman onlar hiç espriler olup olmadığını söylemek zor.
Masal ölüm ile başlar, ancak öykünün sonuçlanmadan önce son olmayacak.
Gustav emlak vasiyeti doğrultusunda bölündü. Felsen Kalesi ve bitişik köy kardeşinin mülkiyetine geçmiştir. Diğer akrabalar Of Ludah, arazi ve birkaç bin guldens değerinde bir servet emlak bölümlenmiş. Ancak, sadece bir kılıç ve küçük bir tabut miras. İki nesneleri bulmak için ikincisi açıldı.
Biri gerçek biri boyutunda benzer bir metal meşe yaprağı oldu. İlk başta bu size bir dekorasyon gibi görünüyordu ama gümüş ve çelik arasındaki farkı biliyorlardı. Kenar elini deldi ve kimin yara olabilecek bir dekorasyon yapmak istiyorsunuz merak ettiniz mi? Meraklı, daha yakın yaprak incelenip. Damarlar yaşama katları ve kusurları çok doğru, çok ince idi. Noktalar ve gölgeleme oyun hiç bu insan eliyle yapılmış değildi kafanızda hiç şüphe yok olduğunu görmüştü herhangi gravür farklı oldu …
Tabut içinde başka bir nesne bir harita oldu.

Legends of Eisenwald Road to Iron Forest indir BENZER İÇERİKLER
Legends of Eisenwald Road to Iron Forest indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.