Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Layers of Fear

Layers of Fear indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Street Fighter V 2016 – FULL indir

Street Fighter V 2016 – FULL indir, tuval önünüzde tezgahlarda gibi bir içki almak. Bir ışık köşede loş titriyor. Sayısız sanat eserleri, ama asla … böyle bir şey oluşturduk. Neden daha önce yapmış değil mi? Bu geçmişe kadar açık gözüküyor. Arkadaşların, eleştirmenler, iş ortakları-yakında hepsi göreceksiniz. Ama hala bir şey eksik …
Sen ürküyor, bakmak. O melodi … bir piyano miydi? Hiçbir yani imkansız olurdu, onun gibi geliyordu … Ama. O gitti. Hepsi gitti.
odaklanmalıyız. Ne kadar bu noktaya ulaşmak için aldı? Çok uzun, ama önemli değil. Artık dikkat dağıtıcı olacak. Neredeyse bitti. Bunu hissedebiliyorum. Senin eserin. Senin Magnum Opus.
Eğer Korku gerçek Masterpiece boya yardımcı cesaret? Fear Katmanlar hikaye ve keşif ağır bir odaklanma ile birinci şahıs psychedelic korku oyunu. Bir deli ressamın zihninde derinliklerine defterleri ve geniş ve sürekli değişen Viktorya dönemi konağı yürürken, onun delilik sırrını keşfetmek. ressam birbirine sarılarak ve o oluşturmak için bu kadar uzun gayret var başyapıtı bitirmek vizyonlar, korkuları ve dehşetli ortaya çıkarın.
Oyun Özellikleri:
Psychedelic korku • – delilik duygusu tamamen çevresi göz değişebilir kamera her dönüş anlamına gelir.
• Viktorya ayar – başyapıt tablolar, 19. yüzyıldan kalma mimari ve dekorasyona esinlenerek bir oyun dünyasını keşfedin.
• Orijinal ve klasik sanat – hikaye ve çevre dışarı özgün sanat ve müzik etin çok sayıda adettir.
• Hikaye odaklı keşif – Sadece çevreyi keşfetme yoluyla size ressamın karanlık ve trajik geçmişin detaylarını ortaya çıkarabilir.

Çıkış Tarihi: 15 Şub 2016

 

Layers of Fear indir BENZER İÇERİKLER
Layers of Fear indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.