Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lara Croft and the Temple of Osiris

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Lara Croft and the Temple of Osiris, sizi Mısır’ın çöllerine götürüyor.

Bu yeni macerasında Lara Croft, kötü tanrı Set’i yenebilmek için rakip hazine avcısı Carter Bell ve hapsedilmiş tanrılar Horus ve Isis ile güçlerini birleştirmek zorundadır. Lara ve yoldaşları kumlar ve kadim mezarlıklar içinde ilerleyecek, efsanevi varlıklarla ve mitlere ait yaratıklarla dövüşecekler. Dünyanın kaderinin söz konusu olduğu yolculukta Lara, Set’in tüm insanlığı köleleştirmesini engellemek için Osiris’in parçalarını toplamak zorundadır.

Beğeni toplamış marka: Tüm zamanların en çok satan dijital oyunlarından, ödüllü Lara Croft and the Guardian of Light’ın devamı.
Yepyeni bir macera: Lara, Osiris’in kayıp parçalarını bulmak ve kaderini değiştirmek için ölümcül tuzaklarla ve terk edilmiş tanrılarla mücadele etmeli.
Klasik arcade aksiyon: Lara Croft’un dâhil olduğu ilk 4 kişilik co-op multiplayer tecrübe. Siz Lara olarak oynarken arkadaşlarınız Carter, Isis ve Horus’u yönetsin. İster yere ağdan ister çevrimiçi olarak oynayın.

Rekabete dayalı co-op: Daha büyük ödüller, hazineler ve güçlü eşyalar için arkadaşlarınıza karşı mücadele edin. Beraber mi çalışacaksınız yoksa daha yüksek skor yapmak için arkadaşlarınızı feda mı edeceksiniz?

Osiris’in Tapınağı’nı keşfedin: Serinin takipçilerinin çok sevdiği bu bölge göz kamaştıran görseller ve dinamik hava şartları ile sunuluyor.

Lara Croft and the Temple of Osiris YAPILAN YORUMLAR