Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

L.A.Noire Complete Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

L.A.Noire Complete Edition indir

L.A.Noire Complete Edition indir Full dlc paketi eklenmiştir. Torrent oyun indir farkı ile sizler için paylaşıldı üçretsiz ve full olarak. Julia Randall, ayaklarının dibinde dünya ile çarpıcı bir genç model, kendi küvette yüzen ölü bulundu. kötü bir sona çekici bir hayat – – Cinayet Squad için bir ders kitabı toplum intihar gibi görünüyor ama koroner Malcolm Carruthers ikna kalır. Bu sahneyi çalışmak için Phelps ve Earle dedektifler, ve nihayet onu öldürdü Bayan Randall birçok mengeneler belirlemek için düşüyor.

“Dil sürçmesi” Trafik Çantası
Bir çalıntı arabanın direksiyonuna yakalanan bir şüphelinin araç fuarı ve kare almış iddia olduğunda, Dedektif Phelps ve Bekowsky etkilenmemiş bulunmaktadır. O bir ihtarname ve kanıtı olarak satış faturası üretir, onlar kadar oturup dikkate almak. bumbling araba hırsızları, çift konuşurken oto bayi ve Los Angeles ve devlet çizgisi boyunca uzanan bir hırsızlık raket kusmak olacak bir soruşturma var izler.

“Nicholson Elektro” Kundaklama Kılıf
Sabah 9,45, bir gök gürültüsü patlama Los Angeles kayalar. Şehir blokları basık ve duman ve kül havayı doldurmak vardır. Dedektifler Phelps ve eski Nicholson Elektro bitki siteye Biggs yarış cevapsız sorular bir yığın bulmak için. Ne patlamaya neden oldu? Nicholson çalışanları ne çalışıyorlardı? Ve nerede baş kimyager Dr. Harold McLellan ve gizemli kadın asistanı vardır?

“Reefer Madness” Vice Kılıf
Başkan Narkotik biri Freddie Calhoun, esrarkeş, hırsız ve tüm hayır-haznesi etrafında bir ipucu alır. Freddie şehir çapında esrar dağıtım halkası üzerinde bilgi paylaşımı, bir kez düz oynamaya gibi görünüyor. Dedektif Phelps ve Earle arama, soru ve operasyon üstüne tarzlarını baskın ve hırsızlar düz görünürde uyuşturucu elli kiloluk gönderiler kaçakçılığı olabilir nasıl sürecinde öğreneceksiniz.

“Konsolosluk Araba” Trafik Çantası
reklam tozlu Backlot olarak, pırıl pırıl yeni bir model Packard terk oturur. bir sahibi olmadan, plakasız, tekerlekleri bile tam bir tamamlayıcı olmadan, araba hurdacıya ve bir çıkmaz için durum için başlı olabilir. Ama dedektifler bir kurşun var – Los Angeles araç Arjantin Konsolosluğu kaydedilir. Ve sahnenin kurtarıldı meraklı günlüğü meselesi var …

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 09 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

L.A.Noire Complete Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.