Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

KYN indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

KYN indir

KYN indirViking mitolojisi büyü ile çarpıştığı bir dünyada, keşif ve ilerlemesi ile parti tabanlı dövüş birleştiren bir hızlı tempolu rol oynama strateji oyununda Kyn dünyasını keşfetmek.

• A Magical Viking Dünya Yaşam getirildi. Antik kalıntılar, yemyeşil manzaralar ve karmaşık bulmacalar ve tehlike bol dolu karlı dağları keşfetmek Kyn engin dünyasının gizemlerini kilidini! Akıllı düşman, çeşitli mücadele ve güçlü patron düşmanları almak için beceri ve kurnaz kullanın!

Melez Taktik RPG • Hack-n-Slash karşılar. Bu fantastik bir RPG ortamda gerçek zamanlı bir eylemdir. Sen, tuzaklar oluşturmak alanları savunmak veya özel saldırıları kurmak için çevreyi kaldıraç gerekir. Taktikleri gerektiğinde, zaman neredeyse sıfıra yavaşlatır yavaş hareket özelliği, kullanmak ve bir alana kahramanlar yönlendirmek ve dışarı akıllı dışarı kanadına onlara bir görev atamak ve düşmanları yenmek edebilirsiniz!

Kadar altı oynanabilir karakterler ile bir RPG Partisi •. Kahramanlar bizim motely grubu ile bu klasik RPG zindan tarama grubu oluşturun. Her savaşçı, farklı ekipman ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel yeteneklere sahip donatılmış olabilir. Zihin, beden noktaları tahsis kontrol tarzınıza uygun karakter oluşturmak veya yakında karşı karşıya gelecek bulmaca zorlukları karşılamak olacaktır.

• Derin hazırlama ve Loot Sistemi. Öğeleri yüzlerce toplayın. Daha güçlü silah ve zırh almak yardımcı olmak için tasarlanmış benzersiz bir işçiliği sisteminde üzerinde 100 farklı element malzemeleri birleştirin.

KYN indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.