Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kopanito All Stars Soccer İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Kopanito All Stars Soccer İndir – Full

Kopanito All Stars Soccer İndir – Full Kopanito All Stars Soccer Beceri tabanlı ne anlama gelir? Bu, zamanla oyun mekaniklerini öğrenmeniz gerektiğidir (gerçek futbolda olduğu gibi). Daha iyi bir oyuncu olmak için hassasiyet ve reflekslerinizi düzenlemelisiniz. Kopanito’da şans çok az anlamına gelir. Daha iyi oyuncu kazanır ve size yardımcı olabilecek futbolcu istatistikleri yoktur. Sen istatistiklerin başındasın. Süper-hamle de beceri temellidir, ne kadar iyi oynarsanız, o kadar çok bir maç sırasında kazanırsınız. Bazı süper hareketler rakibin süper hareketlerini etkisiz hale getirebilir.

Ciddi gibi görünmeyebilir, ama garanti ederiz, öyle. Kopanito’nun maç motoru dengeli. Geçişleri ya da elenip düşmanları yakalamak (ya da bir gol atmak!) Için kayma takımını kullanın. Topu doğrudan takım arkadaşlarınıza (yere veya havaya) geçirin veya rakipler arasında topu geçin. Çip çekimleri veya yavaş hareketli çekimler kullanarak topu savurarak gol atın. Köşe vuruşları ya da atış oyunları gibi çeşitli set parçaları var, ancak bunun dışında herhangi bir kural yok! Unutma, hızlı tempolu bir oyun – komik ve çizgi film olabilir, ama kolay değil. Kendin dene!
Your Rakibinizi süper hareketle ezin
Yeterince iyi oynarsanız, süper hareketle ödüllendirilirsiniz. Sonra, süper güçlü bir mıknatıs kullanarak topu çekebilir (sahte değil) veya sahadaki farklı bir noktaya teleport edebilirsiniz, hedef çizginin dışına uçmak için büyük bir sörfçü etkinleştirin, düşman rakiplerini yere seren bir süper atış yapın Topun yolunda tutun ve süper hareketleri dondurarak rakibinizi dondurun.
⚽️ Arkadaşlarınızla deneyin

5 denetleyiciye kadar destek var (4 gamepad + klavye). Çeşitli oyun modlarında dostça bir maçta arkadaşlarınızla oyunu deneyin – 5 vs AI oyununu içeren herhangi bir kombinasyonda veya bir turnuva aracılığıyla işbirliği halinde oyna. Kendi turnuvalarını (lig, nakavt veya lig + nakavt) oluşturabilirsiniz. Stadyum, top ve takım sayısına karar veriyorsunuz. Sen burada patronsun!
⚽️ Çevrimiçi çok oyunculu

Duel (1 vs 1), Çiftler (2 vs 2), Kaos (3 vs 3), Complete (5 vs 5) gibi hızlı eşleme modlarında dünyanın diğer oyuncularıyla oynayabilirsiniz. Create Party modu takımları, stadyumu seçerek, maç süresinin kararlaştırılarak çevrimiçi maçı özelleştirmenize ve arkadaşlarınızı oynamaya davet etmeye izin verir. Düzgün özellik, yerel arkadaşlar da çevrimiçi modlara katılabilir olmasıdır.
⚽️ AI dinlenmenize izin vermeyecektir

Dört farklı zorluk seviyesi. En kolay olanı bir çocuğun oyunu, sonuncusu ise … oyunu dövmeye çalışırken saçlarınızı çekin. Ayrıca, sadece temel hareketleri öğrenmek istiyorsanız bir uygulama modu var.
⚽️ Birçok yarışmalar ve takımlar

Bölgesel milli takımlarla dünyanın farklı yerlerinde 17 turnuva ve lig yapınız. Bir turnuva, bir grup sahnesinden ve nakavt etabından oluşur. Bir ligde, round-robin sistemi uyguluyoruz. Etkinliğin türüne bağlı olarak 12, 16, 24 veya daha fazla takım yarışıyor olabilir. Dünyanın dört bir yanından 100’den fazla milli takımdan (hatta en egzotik takımlardan) birini seçebilir ve 7 stadda oynayabilirsiniz.
⚽️ Gol tekrarları ve GIF jeneratörü

Müthiş hedefleriniz ve inanılmaz eylemler, farklı bir sosyal medya kanallarında animasyonlu bir GIF’e dönüştürülebilir ve arkadaşlarınızla paylaşılabilir. Topluluk tarafından oluşturulan GIF’lerin koleksiyonuna bakın.
Mem Anıları geri getirmek
Oyun için net bir ilham kaynağı Nintendo Dünya Kupası (grafikler, deli süper-hareketler), Duyarlı Futbol ve Kick Off (beceri tabanlı oyun) gibi klasiklerdi. 20 yıl önce bu oyunlarda çok fazla zaman harcadık Peki bugün neden benzer bir şey yapmıyorsun? Seçim yapmak iyi bir şeydir.

Kopanito All Stars Soccer İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.