Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kings of Kung Fu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Kings of Kung Fu indir

Kings of Kung Fu indir
Kung Fu sineması sevinirken Hayranları! Kung Fu Kings klasik Kung Fu sinema hayranları için özellikle geliştirilmiş ve herkes onu almak ve eğlenmek böylece orta göbeğe rahat gelen oyuncular tarafından oynanabilir olacak şekilde tasarlanmıştır.

Oyuncular stüdyonun bir sonraki büyük filminde başrol kazanmak için onların değer kanıtlamak için, bir 14 dövüş sanatları dublörler rol almak ve bir-bir turnuvada yarışmak için Kızıl Ronin adında gizemli bir savaşçı tarafından zorlanmaktadır.

Her dövüşçünün stili vücutları kendi silahları dövüş sanatları sinema kullanılan gerçek hamle esinlenmiştir. Fiziksel imha farklı ve benzersiz yöntemlerle ince ayarlı, her tarzı onunla saldırılar, sayaç saldırıları, bloklar 100’ün getiriyor ve rakip harap gelişmiş saldırılar ve açılan zincirleri için temel tekmeler yumruklar ve değişen Polipler.

Seçilebilir savaşçıları Tao Akciğer Çin Boks Usta, Çen Fu Sarhoş Stil, Ron Jones ve onun şiddetli Shorun-Ryu Karate, Hou Feng onun vahşi ve ölümcül Maymun stili master dahil, Lo Wei Shaolin Master John Deux üst olduğunu onun Kickboks oyun, Ju Mao Hapkido ve Muay Thai Usta Chang Tai şampiyonu. Wing Chun Kung Fu ve çeşitli stilleri onun karışımı ile Shotokan Karate, Lo Chi filika kavgacı, Karate ve Ninjitsu Ken Suguri hem ustası ve Yuen Wong White Stallion ustası bahsetmiyorum. Jane Fury ve Shen Wu: Ayrıca iki yeni dublörler yıldızlık bir şans turnuva içine şapkalarını vardır savurma.

14 karakter liste – artı 1 patron karakteri
Klasik filmler esinlenerek 15 benzersiz ve dinamik arka plan aşamaları
100+ savaşçı başına benzersiz hamle (gelişmiş hamle dahil atar)
Soundtrack klasik Kung Fu filmlerinin ve eski okul tarzı hip hop etkilenerek üzerinde 20 şarkı içeriyor
Yerel Multiplayer bir arkadaşınıza karşı, Arcade Mode bilgisayara karşı maç becerilerini Maçlar Fight veya Uygulama Modu hamle ana

Kings of Kung Fu indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.