Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

K-Lite Codec Pack 11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

K-Lite Codec Pack 11

K-Lite Codec Pack 11K-Lite Codec Pack – bunlarla ilişkili codec, DirectShow filtreleri ve araçları bir paket. Bu set diğer benzer paketler farklıdır, kolay codec arasındaki çatışmaların olmaması, yüklemek ve haklı en popüler yapılan kullanın. Bu setin bileşenleri oyun tüm popüler ve nadir video ve ses formatlarını çok sayıda yapabilirsiniz.

Özellikler:

En iyi codec son sürümleri.

Aralarında çatışmalar vardı böylece tüm bileşenler seçilir.

Kurulum isterseniz, sadece gerçekten ihtiyacınız olan codec’leri ve araçları seçebilir, çok basittir.

Herhangi bir zamanda tamamen veya kısmen aynı anda bırakarak, paketi kaldırmak, kayıt defteri anahtarlarını da dahil olmak üzere onun fiyatının hiçbir iz.

Paketin her sürümü dikkatle codec’leri ve diğer programlar arasındaki olası çatışmaların varlığı için test edilmiştir.

K-Lite Codec Pack bilgisayarınızda ve yeni zaten yüklü codec arasındaki sorunlardan kaçınmak için çalışıyor, ve hatta mevcut olanların bazılarını çözebilir.

Sürümlerini karşılaştırın:

K-Lite Codec Pack Basic – Böyle AVI, MKV, MP4, OGM, FLV ve gibi en yaygın video dosyalarını oynatmak için gereken her şeyi içerir. Bu paket küçük vardır.

K-Lite Codec Pack Standard – En multimedya dosyalarını oynatmak için her şeye sahiptir. Bu paket, ortalama bir kullanıcı için yeterli olacaktır.

K-Lite Codec Pack Full – codec, filtre ve standart araçları haricinde ayrıca video ve ses kodlama için gerekli tüm şeyleri içerir. Bu gelişmiş kullanıcılar ve profesyoneller için yararlı olabilir.

K-Lite Mega Codec Pack – paketinin bu sürümü, tüm codec ve tam sürümü içerdiği programları, QuickTime Alternative ve Real Alternative artı içerir.

Destek ve bizi takip edin:

K-Lite Codec Pack 11 BENZER İÇERİKLER
K-Lite Codec Pack 11 YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.