Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Just Cause 2 Complete sorunsuz indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Just Cause 2 Complete sorunsuz indir

Just Cause 2 Complete sorunsuz indirEğer güç dengesini kaydırmaya kara, deniz ve hava yoluyla maksimum kaosa neden gerekir. Benzersiz Kıskaç ve paraşüt açılan, BASE jump ile kaçırmak ve kendi yüksek hızlı stunts oluşturun. 400 metrekare engebeli arazi mil ve silah ve araçlar yüzlerce sadece 2 yerçekimi ve inanç meydan okuyan Neden.
EŞSİZ DİK GAMEPLAY – başka hiçbir oyun gibi havaya atın. Benzersiz paraşüt ve çift uğraşmak toplam havadan özgürlük yaşayın
İNANILMAZ ADRENALİN-YAKITLI Dublörler – Serbest düşme, baz atlama, araç sörf, para yelken, skydive, helikopterlerden asmak, araçlar arasındaki sıçrama, sapan uğraşmak, ölçek binalar. imkansız kavramak içinde.
ÇİFT Çeneli kepçe UPGRADED – En iyi aracı artık bir silahtır. Yangın iki fırlatma kancası ile çekim ve yüksek hızda araç isteksiz düşmanları eklemek binalardan başaşağı asın, orta havada urgan nesneler. olasılıklar için hayal gibi geniş vardır.
Panau sırlarını keşfetmek – ada cenneti keşfedin; Kendi kişisel oyun alanı 400’den fazla mil kare – şehirler, tenha plajları yayılan ve dağ dorukları yükselen dan.
DENEYİM DOĞRU ÖZGÜRLÜK – hedefleri Yüzlerce herhangi bir şekilde ya da seçtiğiniz sırayla tamamlanabilir. o Ajansı iş bir mola için zamanı geldiğinde, geri tekme ve Panau sunduğu tüm konumlar zevk.
ARAÇLAR VE BÜYÜK SEÇİMİ – yüksek hızlı kir bisiklet üzerinde yakalamak hava, bir güç tekne denizin karşısında ırk ya da bir saldırı helikopterden roket yayılmasını yangın – 100’den fazla kara, deniz ve hava araçları ayırdığınız için senin.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 14 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Just Cause 2 Complete sorunsuz indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.