Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Jack Nicklaus Perfect Golf indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Jack Nicklaus Perfect Golf indir

Nicklaus Mükemmel Golf Mükemmel Paralel Studios’un yeni nesil golf oyunu bağımsız oyun geliştiricisi ve Perfect.Golf Inc. tarafından yayınlanan

Yüksek çözünürlüklü görseller, son derece hassas top uçuş fizik sanat fırlatma monitörlerin durumunu kullanılarak geliştirilen, Jack Nicklaus Mükemmel Golf bugüne kadar yayımlanmış golf en iyi simülasyon olduğunu.
Jack Nicklaus Mükemmel Golf
size tüm yeni getirmek için mükemmel Golf ile takım kurdu – Ünlü golf sahası tasarımcısı Jack Nicklaus-belki de en iyi ödüllü oyunun en önemli olaylar için kurslar ve ana mekanlarından onun küresel portföyüne yaptığı kayıt için ek olarak 18 profesyonel büyük şampiyonluk zaferler bilinen Golf Oyunu. Nicklaus tarafından tasarlanan büyük golf sahaları birçok önümüzdeki aylarda yanı sıra gerçek dünyaya asla birçok tasarımları mükemmel Golf serbest bırakılmasını bekliyoruz

Oyun Oyun Modu
Varsayılan oyunu strokeplay, Matchplay ve Skins puanlama yöntemleri ve destekleri foursomes ve GREENSOMES (Alternatif Shot) de dahil olmak üzere oyun birçok takım tabanlı modları dahil çok üzerinde 20 farklı oyun modları, daha iyi top ve Scramble ile geliyor

Buna ek olarak bir çevrimiçi MOP editörü kullanıcıların oyun kendi modlarını oluşturmak ve toplum ile paylaşmak için izin vermek için kullanılabilir sonrası serbest yapılacaktır
Multiplayer
Oyun çöpçatanlık ve kurs karşı oynamak online oyuncular bulmakta sorunsuz bir deneyim vermek için kontrol ile entegre bir çok oyunculu bir lobiye sahiptir. lobi ziyaret ve sohbet katılmak ve oynamak için bir oyun bulmak, ya da sizin için özel bir oyun kurmak ve bir şifre kullanarak arkadaşlarınızla çevrimiçi oyun korumalı
Son derece doğru ve detaylı Dersler / Ders Forge
Oyun üzerinde 12 kursları sürüş menzili ve özel bir uygulama tesis inclduing ile birlikte geliyor. Güneş, yılın günü için doğru zamanda doğru yerde artacak ve koyacaktır böylece tüm resmi kurslar tamamen gerçek dünyaya georeferanslanmış edilir.

Nicklaus Tasarım Kursu Forge bizim Golf Sahası tasarım yazılımı ve tüm golf sahası tasarımları için Nicklaus Design tarafından evde kullanılmaktadır. Sen her zaman kullandığı en biri kazanan tasarımcıları ödül aynı araçları kullanmak alacak. Iken çok yakında çıkacak bitki içerik geliştiricileri ile müzakerelerin sonuca bekleyen sürümde mevcut olmaz. Zaten toplum için toplum tarafından oluşturulan birçok kullanıcı ders kreasyonlar vardır. Toplum geliştirilen içerik çok uzun zamandır oyun en son sürüme güncellendi tutmak gibi mükemmel Golf çalınabilir.
Turnuva ve salıncak Entegrasyon için gelişmiş bir API
Biz tam online gerçek zamanlı puanlama ve izleme için oyuna entegre edebilmek için harici turnuva siteleri için bir API inşa etmişlerdir. uzak sitelere kurmak Turnuvalar resmi Jack Nicklaus Mükemmel Golf Turnuvalara özele her hafta girmek için oyunculara farklı turnuvalar geniş bir yelpazede vererek turnuva lobi içinde görünecektir. Ayrıca biz de herkes mükemmel Golf için bir donanım entegrasyonu geliştirmek için izin bir API var. Zaten toplumda insanlar WII entegrasyon ve diğer öğeler üzerinde çalışmak için bu API kullanıyor. Biz geliştirme da başlatın Monitör şirketleri ve Simülatör Sistemleri Entegrasyonu ile birkaç resmi entegrasyonlar var.
Tam Kontrol Desteği
Oyun hemen hemen tüm denetleyicileri desteği ile birlikte geliyor. Hepimiz olması gerek kalmadan, sonradan size, nişan bırakarak ana ve havai kameralar arasında hareketli tee topu hareket kontrol cihazı ile yapabileceğiniz oyunda bir fare ile yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi Kontrolörleri sol değil ekranda bir işaretçi.
Çoklu Kamera Açıları
Biz Kameralar için birçok seçenek ile oyuncu sağlamak. oyuncu kameradan, takip kameraya seyirci kameraya oyun açılmak izlemek için birçok yol vardır. Ayrıca biz atış tamamen multiplayer online deneyim entegre bittikten sonra seçim için birkaç farklı tekrar kameralar var.
Son derece özelleştirilebilir seçenekler
Eğer golf sahaları kontrast, parlaklık veya doygunluğunu değiştirmek isteyip, arka kamera vb topu takip ne kadar, hava değiştirmek gökyüzü saçılma efekti ekleme, biraz vinyet, güneş ışınları ve mercek parlaması kurmak eklemek değiştirmek oldukça hemen her şeyi oyun içinde yapılandırılabilir.
Zorluk Seviyeleri ve Salıncak Çeşitleri Çoklu
Jack Nicklaus Mükemmel Golf 5 farklı zorluk seviyeleri sunuyor ve sınırsız herkes kadar kolay ya da onlar gibi zor oynamak için oyun ayarlaması için özelleştirme yardımcı olur. bir meydan okuma olarak par do you like veya her delik kuş bir çekim var istiyorsun. Tarzınız ne olursa olsun mükemmel Golf sizin için çalışacak bir ayarı vardır.
Biz de denetleyici veya fare ile salıncak entegre gerçek zamanlı fare ile hareket salıncak iki salıncak metre birçok farklı salıncak türleri vardır. Birkaç simülasyon seçenekleri de vardır.
Günün Gerçek Zaman
oynamak ve gün ilerledikçe aydınlatma değişikliğini izlemek istiyorum günün saatini yapılandırın. Sadece bu değil ama güneş düzgün Ders Forge georeferanslanmış olmuştur kursu varsayılarak çalınan ders için doğru açı ve dönme hareket edecek gibi her şeyi gerçek hayatla doğrudur.
Uyarlanabilir Yeşil Hızları ve Ders Koşulları
Jack Nicklaus Mükemmel Golf oynamak her zaman farklı bir meydan okuma kurmak için kullanılabilecek üç sertliği ayar vardır ek olarak 8 ila 14’e resmi STIMP ölçümlere dayalı tamamen özelleştirilebilir yeşil hızları sunar.
Ücretsiz Kamera
Herhangi bir zamanda serbest kamera meşgul ve golf sahası etrafında dolaşmak için gidin. rakibiniz size vurmak sıraya veya rakibiniz hit izlemek için tabii ki bir havadan görünümü hareket sadece yeşil delikten aşağı bir göz veya olabilir vurmak için beklerken. Yenilikçi ücretsiz kamera yuvarlak unfold izlemek istediğiniz şekilde kontrol altına almak sağlar.

Jack Nicklaus Mükemmel Golf oyuncu yorumlarına dayanarak düzenli içerik ve özellik bültenleri ile bir topluluk odaklı oyun olması başından itibaren tasarlanmıştır. Biz piyasadaki en iyi golf oyunu olması oyunu almaya çalışırken erken erişim uzun bir zaman geçirdim. Biz bu süreçte birçok topluluk önerileri dahil etmişlerdir.

Jack Nicklaus Mükemmel Golf devam eden bir çalışmadır hala olmasına rağmen biz geliştirmek, güncelleme ve zamanla oyuna imporve devam edecektir.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Jack Nicklaus Perfect Golf indir BENZER İÇERİKLER
Jack Nicklaus Perfect Golf indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.