Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ittle Dew 2 indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Ittle Dew 2 indir – Full

Ittle Dew 2 indir – Full Ittle ve Tippsie, yağma, bulmacalar ve esrarengiz sakinlerle dolu diğer bir adaya çarptı! Sihirli bir haritanın yardımıyla, plajlar, prairies, sanat sergileme ve birtakım adamların bodrum dahil olmak üzere gittikçe imkânsız olmayan yerlerden sekiz adet bir sal çalmaya başladılar.

Ittle Dew 2, keşif ve dövüş üstünde yoğunlaşan sevimli ve mizahi bir 3D Aksiyon Macera oyunudur. Herhangi bir sırada oyunun zindan mücadele ve onun geniş overworld çoğu sırlarını keşfetmek. Sadece dört ana silahla, harp ve şaşkınlık düzene sokuldu, fakat yükseltilebilir envanter unsurları RPG aynısı bir karakter ilerlemesi ekledi!

Özellikler:
● Kimin haritaya gereksinimi var? İstediğiniz rastgele bir sırayla ilk yedi zindanla başlayın ve amacıyladeki detaylı kısayolları açmak amacıyla unsurları kullanın! En serüven meraklıları, kilitli bir kapıyı açmanın aniden çok yolu olduğunu biliyorlar …
● Karakterler gerçek 3D! Parlak bir sanat stili ve sıkı sıkıya kendisini adamış bir oyunla Ittle Dew 2 orijinal Ittle Dew ile harika olan her şeyi alır ve eksik olanı ekler – daha çok arama ve içerik, Savaşa açık hafif ekipman, yükseltilebilir ekipman gibi rpg elemanları ve rasgele dünya olayları!
● Parçaları çözerek bulmaca olarak ikiye katlanan dört silahı keşfedip, bu parçanın ek kopyalarını bularak bunları yükseltin!
● Ek zorlu saklı zindanların kilidini açmak amacıyla “Secret Shards” ı bulun!
● Çözgüleri yeryüzündeki süratli seyahat amacıyla bir mod olarak kullanın!

Ittle Dew 2 indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.