Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Iron Wings İndiR

Iron Wings İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Iron Wings PC indir

Oyuncu, her biri çok sayıda hedef ve düşmana ve yan hedeflere sahip zengin bir kampanya misyonu boyunca Nazi havai tehdidini yıkmaya çalıştıklarından, iki pilotun Jack ve Amelia rolünü üstleniyorlar. Hızlı tempolu eylem devam ederken, başarılı olmak için ortak ana hedeflerinizi atamak üzere atamak için bazı stratejileri de düşünmeniz gerekecek.

Demir Wings öncelikle ve arcade oyunu, uçağın vuruşu, atışların yeterli olmayacağı, her iki takımın her bir silahının veya aracının her bir görevin yerine getirilmesindeki rolüne sahip olacağı bir noktada oynanacak. Neler yapacağına ve nasıl yapılacağına karar.

Uçuş esnasında, hem pilotları hem de uçaklarını kontrol edeceksiniz, ihtiyaç duyduğunuzda aradıkları araziyi değiştirip, diğerine de emirler atayacaksınız. Seçeceğiniz iki uçağın her biri, görev sırasında kullanılacak ekstra gereçler taşıyacak.

Radar önlemleri olarak Sincaplar ve Magnetron gibi ilave araçlar, bazı hedeflerin ayrıntılı görsellerini rapor etmek için Fotoğraf Kamerası, Bulma amacıyla gece senaryolarında hedefleri keşfetmek ve odaklamak için Işık Araştır.

Bilgelikli kamuflaj seçimi, düşmanlarınızın görünürlüğünü de etkiler ve sonuç olarak bazı hasarlardan kaçınmanıza yardımcı olur.

Iron Wings, özel bir hava kuvvetleri filosunda savaşa katılan iki çocukluk arkadaşının hikayesini takip ediyor. Albay David Ruse’nin rehberliğinde amaçları, Nazi arkeologlarının ve bilim adamlarının gizli bir ekibi olan ‘Ahnenerbe’ nin önündeki general Adler’ı bulmak ve durdurmaktır.

Oyun NY’de bir fon yükseltirken başlar ve Adler için yapılan araştırmalardaki gerçek olayları takiben Husky Operasyonu (Sicilya’nın işgali) ile hızla savaş operasyonlarına girer.

Pilotlar, NY’tan hava ve kara görevlerine, 40’lı yıllarda olduğu gibi Sicilya’dan da Polonya ve Almanya’dan geçen Napoli’ye kadar, Avrupa’daki gerçek savaş alanlarının çoğuna Black Canyon olarak ABD’deki diğer yerlerde yeniden inşa edilecekler


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 or Windows 10
İşlemci: AMD or Intel Dual-Core processor running at ~3.3 GHz (minimum AMD Phenom II X4 810 or Intel Core i5 650).
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9 compatible NVIDIA, ATI/AMD graphic card with 2GB of dedicated VRAM (and Shader Model 3.0 support).
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Any
İlave Notlar: Steam Controller, XBox Controller or compatible *REQUIRED*
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 or Windows 10
İşlemci: AMD Quad-Core running at ~2.7 GHz or Intel Quad-Core with HT processor running at ~3.3 GHz (Intel Core i7 or AMD APU A6 3670 and newer architectures are recommended).
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible NVIDIA, ATI/AMD graphic card with 4GB of dedicated VRAM (and Shader Model 4.0 support).
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir

Iron Wings İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.