Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Iron Fish pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Iron Fish 17 indir torrent indir

Iron Fish 2017 full pc indir Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO oyunları 2017  bir su kabus derinliklerine dalın: Iron Balık yerleri bir psikolojik gerilim dümen derin bir uyku dehşet rastlamak olarak. onun hikayesi ve zihin gözlerinizin önünde çözülmeye olarak, Cerys ‘çalkantılı tarihini keşfedin.

Demir balık geniş bir sualtı dünyasını yer alır. Manta ve nazik balinalar nispeten güvenli bir ortamda başlayacak ancak hızlı bir şekilde okyanusun derinliklerine kulaç düşmüş olacak. Eğer girişmek her bölüm kökenli her seviye için eşsiz keşfetmek için geniş çevre ile, bilinmeyen içine daha iner görür.

Temel Özellikler

geniş bir sualtı ortamı keşfedin. Atlantik’in derin, karanlık derinliklerine parıltılı yeraltı itibaren, güzel ortamlar, dinamik seslerini ve ilginç bir komplo olarak kendinizi olacaktır.
Discover emanetler, medeniyetler ve gizemleri kaybetti. Gördüğünüz her şey ve deneyim bile en başarılı kaşif zorlu oyunun gizemli, büküm anlatı boyunca size rehberlik edecek.
Unreal Engine 4 yılında inşa edilen Demir Fish yanı sıra fethetmek için Buhar başarıları bir koleksiyon ile sonsuz replayability ile çarpıcı bir tek oyuncu deneyimi sunuyor.
Toplayın ve ana makine ve araçları daha iyi hayatta kalma şansınızı artırmak, yanı sıra cesur Serüven yardımcı olmak.
okyanus yaşayan nasties çeşitli kaçmasına. Okyanusların en az% 4 araştırılmış olan ile, hayatta kalma bilim ve kurgu arasındaki sınırları bulanıklık yaratıklara karşı garanti edilmez. Bu tür hayvanlar karşı silah vardır; taktik ve saptırma için tek umut vardır.
acil korku sandbox yaşayın. Hiçbir deneyimi aynıdır. Verilen görevleri takip ya da daha fazla sırları ve dehşetini ortaya çıkarmak için büyük ortamları keşfetmek. Ortam, korkunç sesler ve yaratık davranış izolasyon artan psikoz derinliklerine sizi dalan, geliştirmek ve zihin devleti kahramanı etkiler.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 25 EKİM 2016

TÜRKÇE OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Iron Fish pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.