Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

invisible inc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

invisible inc indir

invisible inc indir
invisible inc indir
Alanında en Görünmez ajanların kontrolünü elinize alın ve dünyanın en tehlikeli kurumlar sızmak. Stealth, hassas ve takım çalışması her hareketini bir agent onların hayatına mal olabilecek yüksek bahisli, yüksek kar misyonlar, esastır.

Klei Entertainment, hit oyunlar Mark Ninja ve açlıktan etmeyin arkasında bağımsız stüdyo, sunar: Görünmez, Inc.
Temel Özellikler
Karakter seçimi: Oyunda 10 unlockable ajanların herhangi biri ile başlayın, artı 6 ajan varyantları ve 6 başlangıç ​​programları, kurumsal güvenlik çatlamak.
Derin özelleştirme oluşturur: Her Eğer ajanlar, öğeleri, zenginleştirerek ve programları kullanarak kendi stratejisi oluşturmak ve çevrenize uyum olarak farklı ile oynamak.
Rasgele dünyayı üretilen: konumları, tehditler ve yağma rastgele üretilen böylece her playthrough çok farklı olduğunu ve memnun olsun asla.
Kendi oyun modunu seçin: 5 farklı oyun modu ve kapsamlı özel üretim seçenekleri ile, her oyuncu tercih ettikleri şekilde oynayabilirsiniz. invisible inc indir
Üzerinden ses hatları yüzlerce, büyük animasyon, ve tamamen animasyonlu cutscenes, biz sürükleyici bir deneyim yapmak için herhangi bir masraf esirgemeyen: Tam üzerinde cutscenes ve ses animasyonlu.

invisible inc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.