Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Invisible Inc Contingency Plan indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Invisible Inc Contingency Plan torrent full indir

Invisible Inc Contingency Plan pc torrent full indir,Invisible, Inc. Contingency Plan Görünmez, Inc. Acil Durum Planı kampanya süresini uzatır ve Görünmez Inc.’in baz oyuna yeni ödüller ve tehlike ekleyen bir genişleme

Dört yeni Ajanlar, iki yeni başlangıç ​​programlarının, yeni silahlar, öğeler ve zenginleştirerek daha stratejiler keşfedin. Kurumlar bir uzatılmış kampanyasında Operatör becerilerini test etmek için yeni tehditler ve zorluklar çeşitli eklemiş onları da öğrenin.
Temel Özellikler
Daha Başlangıç ​​Seçenekleri: Dört Ajanlar liste için eklenen iki yeni başlangıç ​​programları ile birlikte ekiplere bazı radikal yeni bir potansiyele getirmek.
Daha Kurumsal Mücadelesi: Her kurum, yeni birimler ve yetenekleri yanı sıra tanıdık muhafız daha ileri sürümleri ile kadrosunda genişletti.
Uzatılmış Kampanya: Kampanyanın ortasında bir komplikasyon yeni zorluklar ve ekibinizin geliştirmek için daha fazla zaman ekleyen yeni bir benzersiz misyon yaratır.
Derin Sonsuz: Görev şimdi ajansı açılırken üzerindeki baskıyı tutmak için zorluk 20 kadar geçmiş zorluk 10 gidebilirsiniz.
Yan Amaç: Yeni durumlar, bazı risk pahasına bazı ödülleri sağlayacak kendilerini sunacak.

Invisible Inc Contingency Plan indir BENZER İÇERİKLER
Invisible Inc Contingency Plan indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.