Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Inner Chains İndir

Inner Chains İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Inner Chains PC 2017 indir

Inner Chains Zincirler dünyasındaki kuralları koymaz. İnsanlık düşman bir evrenin küçük bir parçasıdır. Hayatta kalmak istermisin Sırlarını keşfedin.

Uzak bir gelecekte bir gezegen. Uzaya yüzen bir kaya, artık eskiden olduğu gibi değil. İnsan müdahalesi olmadan, doğa yeni koşullara adapte olmuş, bir zamanlar ortadan kaldırılan şeyleri geri kazanmıştır. Mükemmellik arayışı içinde, biyomekanik varlıklara hayat veren terk edilmiş teknoloji ile asimile olmaya başladı.

Kendi cihazlarına bırakıldığında, insanın yapmış olduğu teknoloji de yeni ortama uyum sağlamaya çalışırken değişti. Teknoloji ve doğa arasında yakında güçlü bir simbiyoz gelişti. İç Çemberler dünyasında neyin canlı olduğunu ve mekanik olanın ne olduğunu belirlemek zor oldu.

Birkaç milyon yıllık biyomekanik evrimden sonra insanlık bir kez daha ekosistemin önemli bir parçası oldu. Bununla birlikte, gelişmiş bir gelişme aşamasına geri dönmedi. Sonuç olarak, kendi tarihe habersiz olan insan ırkı, güçlü teknolojiyi elinde bulundurarak tam olarak kavrayamaz veya kontrol edemez. İç Zincirler dünyasında yaşayan insanlar bu durumu kabul ediliyor ve gezegenin kaynaklarını kendi lehlerine kullanmaya odaklanıyorlar. Ayrıca bin yıl boyunca değişmeyen bir şey var: insanlar hala temel sosyal konulara, örneğin inanç, baskınlık, baskı ve manipülasyona maruz kalıyorlar. Bu, birden fazla kastın ortaya çıkmasına ve dolayısıyla belirli bir grubun egemenliğine yol açtı. İlk önce bu mekanizmaları keşfedip, güç kazanmalarına yardımcı olan onları iyi kullanmayı öğrendiler. Diğerleri göndermek zorundaydı.

Bu dünyanın sakinlerinden biri olarak, başınız Hüküm Kastı öğretileri ile doludur. Tek amacın, Son Umut adında efsanevi bir yere gitmek ve bu bozulmuş, ölmekte olan gezegeni bir kez ve herkes için terk etmektir. Yolculuğa fanatik bir hevesle başlıyorsun, ama yakında bu garip dünyada hiçbir şeyin göründüğü belli oluyor. Hayatta kalmak için savaşmanız, düşman fauna ve flora ile karşı karşıya kalmanız ve kendi zayıflıkların üstesinden gelmeniz gerekir. Çevrenize dikkat etmeniz ve oyun dünyasının sırlarını keşfetmeniz gerekir. Hayatta kalma, tamamen dikkatli olma, mantıklı yargılama, hızlı refleksler, doğruluk ve çevreyi avantaja dönüştürme yeteneğine bağlı.
Özellikler
Ölümcül fauna ve flora ile karanlık biyomekanik dünya
Dystopian sürrealist tarzda çarpıcı görseller
Zorlu rakiplerin çeşitliliği
Benzersiz ayarlarla nefes kesen yerler
Atmosferik, tenevre müzikler
Terörün yoğun unsurları ile birlikte heyecanlı eylem


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: x64 versions of Microsoft Windows 7 (SP1), 8.1 and 10
İşlemci: AMD Quad-Core / Intel Dual-Core processor running at 2.8 GHz (AMD Phenom II X4 or Intel Pentium Dual-Core G600 series or newer architectures are recommended).
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: ATI/NVIDIA dedicated/integrated or mobile graphic card, with at least 1536MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support. ATI/AMD Radeon HD 7700 series and NVIDIA GeForce GTX 700 series or newer architectures are recommended.
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: x64 versions of Microsoft Windows 7 (SP1), 8.1 and 10
İşlemci: AMD / Intel Quad-Core processor running at 3.5 GHz (AMD FX-8000 series or Intel Core i3 6000 series or newer architectures are recommended).
Bellek: 8192 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA dedicated graphic card, with at least 3072MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support (AMD R9 380 and NVIDIA GeForce GTX 970 are minimum recommended GPU architectures).
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

Inner Chains İndir BENZER İÇERİKLER
Inner Chains İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.