Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Industry Manager Future Technologies indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Industry Manager Future Technologies indir

Industry Manager Future Technologies indir Modern ürünleri tasarlamak, üretmek, konumlandırmak ve satmak için piyasa odaklı bir yaklaşım edinin. Sınırlı döner sermayeyle ve doğru ürün yelpazesini gözden kaçırmayarak dünyanın en başarılı kapitalisti olabilirsiniz!

INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, çok yönlü bir tekli oyuncu deneyimine odaklanarak size karmaşık bir ekonomi sistemi sunuyor. Amacınız; ürün yelpazenizi genişleterek ve yeni ürünler araştırarak karlı bir imparatorluk inşa etmek ve böylece rakiplerinizi alt etmek. Nitekim göreviniz çok da kolay olmayacak! Ürün yelpazenizi genişletirken birçok şeyle beraber küresel pazarı da göz önünde bulundurmak zorunda kalacaksınız. İmparatorluğunuzu, arz ve talep kurallarına göre inşa edin, ürünlerinizi en iyi kalitede pazarlayın ve onları farklı pazarlarda satın.

Ürünlerinizi en üst seviye verimle geliştirip dağıtabilmek için, üretim zincirinizi pazar araştırmalarına ve kaynak varlığına bağlı olarak, mümkün olduğu kadar ekonomik bir şekilde inşa etmek zorunda kalacaksınız. Yeni üretim teknolojileri ve ürün yenilikleri araştırarak tüketim ürünlerinizi geliştirip daha da ileri götürebileceksiniz. Bir gözünüz sürekli rakiplerinizin üzerinde olsun, çünkü onların da kendi gündemleri olacaktır ve arz-talep dengesiyle birlikte dinamik piyasayı da etkileyeceklerdir. Enerji tasarruflu uçaklar, dijital bilgisayarlı saatler veya üç tekerlekli özel bisikletler gibi tamamen yeni, kişiye özel ayarlanabilen ürünler geliştirin.

INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, yeni başlayanlar için kullanıcı dostu bir sezgisel ara yüz sunarken deneyimli oyuncuları mest etmek için de çok sayıda düzenleme ayarına da sahiptir. INDUSTRY MANAGER: Future Technologies, tamamen arz ve talep dengesine dayalı hareketli bir ekonomi sistemine sahip bir açık dünya simülasyon oyunudur. Ekonomi sabit kalmaz, size ve rakiplerinize ait eylemlerden sürekli etkilenir. Yerel mağazalarınızda veya küresel dünya pazarında ürünlerinizi satın. Oyunun ilerleyen aşamalarında menkul kıymetler borsasında hisse alıp satabilir ve rakiplerinizin şirketlerini ele geçirebilirsiniz.
Features:
Açık dünya oynanışı: Tüm kararları alma gücüne sahipsiniz
Kendi iş krallığınızı kurun
200’ün üzerinde farklı ürün ve kaynak
Modern bir ortama sahip
Üretim için yeni teknolojiler araştırarak kendi şirketinizin mucidi olun
Yapay zeka rakiplere karşı mücadele edin ve onları yenin
Arz ve talep dengesine bağlı gelişen karmaşık ekonomi sistemi
Menkul kıymetler borsası aracılığıyla rakip şirketlerden hisse alın ve yönetimlerini ele geçirin
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 06 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Industry Manager Future Technologies indir BENZER İÇERİKLER
Industry Manager Future Technologies indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.