Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Super Seducer 2018 indir

Super Seducer, dünyanın en gerçekçi baştan çıkarıcı simülatörüdür. Size günlük senaryolar (bir kafe, ofis, bar) koyar ve pratikte ne olursa olsun, güzel kadınlarla oynadığı görmek için yapmanızı sağlar.

Hareketlerinizi gerçekleştirirken, meşhur baştan çıkarıcı gurusu Richard La Ruina (Maxim, Erkek Sağlığı, BBC, Piers Morgan’da yer alır), yaptığınız her seçim için psikolojiyi inceleyen ve baştan çıkarıcı ustaları ayıran yüzlerce sır herkesten.

Sonuçta, oyunda doğru seçimleri yaparsanız, hayatınızda doğru seçimleri yapacaksınız.

Öyleyse, söyleyecek bir şeyiniz kalmadıysa, arkadaşlık bölgesinde takılıp kalmadıysanız veya hareketinizi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman bu oyun sonsuza dek aşk hayatınızı değiştirecektir.

Kim olduğun, kaç yaşında olduğun ya da neye benzediğin önemli değil – Super Seducer’ı bitirdiğinizde, daha önce ulaşılamaz görünen kadınları çekebilecek ve tutabileceksiniz.

Temel Özellikler:

Civciv Magnet – Denenmiş ve gerçek cazibe “hack” kullanarak bir profesyonel gibi o tatlı rakamlar elde etmek için cazibe.

Baştan Çıkarma Okulu – Ustanın en baştan baştan çıkarıcı sırlarını, Avrupa’nın en ünlü arkadaşlarından Richard La Ruina’yı ve “The Natural: İstediğiniz Kadınlara Nasıl Zahmetsizce Çekilir?” Yazan en çok satan yazarını keşfedin.

Kendi Macera Seçimi – Super Seducer, oyuncuların becerilerini test etmek için on bir saatlik canlı aksiyon, 520 seçenek ve çoklu sonlar içeriyor. Bir kadınla konuşurken çılgın bir düşünceniz varsa, bu oyunda yer almasının iyi bir şansı vardır ve nasıl oynadığını göreceksiniz.

Reddetmenin Ortadan Kaldırılması – Yanlış hamleler yapan oyuncular, yüzünüzde haklı bir şekilde reddedilen bir tokattan, yani gerçek dünyada, sadece işe yarayan hareketlerle birlikte kalacaksınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 64 bit Processor with at least SSE4.2 instructions.
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000
Depolama: 11087 MB kullanılabilir alan

Super Seducer – Supporter’s Edition İndir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.