Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Illusoria İndir

Illusoria İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Illusoria PC indir

Illusoria, doksanlı yıllarda ortaya çıkan tüm platformcuları hatırlatan 2D bir platform oyunudur. Flashback, Darkness Kalbi veya Başka Bir Dünya gibi oyunlar.
Illusoria, oyuncuların harika karakterlerle ve korkunç canavarlarla dolu bir fantastik dünyaya dalabileceği bir oyundur. Ölümün her köşeden sızdığı ve sabrının ve uzmanlığın en iyi müttefikleriniz olacak bir yer.

Kehanet yerine getirildi ve Kukla ustası boşluktan çıktı; Varlığını yaşadığı dünyaları bozarak, iktidarı ele geçirirken ulaşmakta olan her şeye saldıran ve öldüren canlı varlıkları iğrenç haline getiren bir varlıktır.

Alevin Koruyucusu olarak, Illusoria, yaşayanları ve Amelia, imparatorluğunun krallığını korumalısınız. Bunu başarmak için, Kukla Efendisi’ni ve onun canavarlarını yenmek için maceranız boyunca Guardian’ın gücünü edinmelisiniz. Zaman sana karşı ve İmparatoriçe sana güveniyor.
Özellikler ve Oynanış:
Oyuncu hikaye boyunca kendi hızda oynama şansına sahip olacak ve güç arttıkça bu da savaş cesaretiniz olacak. Ana beceriler arasında koşu, çömelme, yuvarlanma, tırmanma, çıkıntıya yapışmak veya atlama için gereken hassasiyete bağlı olarak farklı uzunluklarda sıçramalar bulunur.

Hikaye ilerledikçe, oyuncu ateş toplarını fırlatmayı öğrenecek, düşmanlara karşı korunmak için alevli kalkanlar oluşturacak veya alevler içine giren düşmanlara saldıracak. Ancak o zamana kadar savunmasız olacaksın.

Oyun, oyuncunun seviye boyunca acele etmeyi ya da oyuncunun macera boyunca toplayabileceği bir notlar ve kaydırma sistemi yoluyla Illusoria’nun ve onun sakinlerinin geçmişi hakkında daha fazla keşfetmeye başlamayı seçmesini sağlar.

Illusoria dünyasına daha iyi girmek için, diyaloglar sırasında salt metin kutularına indirgenen oyunun HUD’sı kaldırıldı.

Yükleme ekranı boyunca, karakter ilerlemesinin Illusoria’daki yolculuğunda, oyunun farklı alanlarını tamamlarken ortaya çıkacak resimli bir haritada göreceksiniz.
Illusoria için bu kadar özel olan nedir?
Illusoria’nın sanatı çok özel, çünkü ortamlar ve arayüz dijital resimden oluşturuldu. Kullanılan animasyonlar ve karakterler geleneksel olarak eşsiz parlak bir görünüm elde etmek için çerçeveli olarak boyalı. Bu, aynı zamanda, Victor Riera tarafından bestelenmiş, oyunun her seviyesi için uygun bir atmosfer yaratmak için çevre sesinin önemini vurgulayan ritmik bir soundtrack ile tamamlanmış olarak geliyor.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 8
İşlemci: Dual Core processor
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Compatible with DirectX9 with 1024 MB RAM or better (NVIDIA GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5850)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Illusoria İndir BENZER İÇERİKLER
Illusoria İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.