Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

I Will Escape

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Yeni bir bağımsız ortaya çıkar da biz sessiz kalır mıyız hiç? Hele ki bir de oyunun yapımında Türk vatandaşlarımızın da emeği varsa haberini yapmak boynumuzun borcu.

Hollanda’lı oyun stüdyosu Blue Label Studio’nun ilk oyunu olan I Will Escape, 3. şahıs kamerası ile oynanan, tamamen gizlilik ve bulmacalar üzerine kurulu bir kaçış oyunu. Bir hapisane hücresinde uyanan ana karakterimiz son 24 saate dair hiç bir şey hatırlayamıyordur ve bütün eşyaları üzerinden alınmıştır. Yerde bulduğu genç kız fotoğrafı ona bir şeyler çağrıştırmaktadır ama nafile. Bu koridorlardan, büyük binalardan ve kanalizasyonlardan oluşan ayrıca korumalarla dolu yapıdan kaçmayı kafasına koyar. Fakat hem elleri hem de kafası bomboştur…

Blender Game Engine isimli ücretsiz bir oyun motoro ile geliştirilen I Will Escape şu anda Steam Greenlight üzerinde desteklerinizi bekliyor. Oyun 3’leme olarak düşünülüyor ve bu oyun serinin ilk oyunu olacak. En geç Eylül ayı içerisinde çıkacak olan oyun sadece PC için düşünülmekte. Her türlü işletim sistemi üzerinde çalışacak.

I Will Escape YAPILAN YORUMLAR