Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Heroine Anthem Zero indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Heroine Anthem Zero indir – Full

Heroine Anthem Zero indir – Full Heroine Anthem Zero, yurtdışında sunulacak olan klasik Heroine Anthem serisinin ilki olan 2D yan kaydırma aksiyon RPG’sidir. 2002’den başlayarak, Çinli oyun topluluğu için hikaye anlatmanın doruk noktası oldu. Ve şimdi, Heroine Anthem 2’den 14 yıl sonra, Windthunder Studios yeni bir epizodik prequel yayımladı ve hayranlarını uzun zaman önce güzel hareket eden macera dünyasına geri getirdi.

Hikaye, Dünya Ağacı Terasyr çevresindeki toprakları yeniden Kurtarıcı’nın torunları ile son Cataclysm ile başlar. Binlerce yıl sonra Engora Hanedanı, Fae ve İnsan’ın kötülüğün dünyadaki kenarlarındaki gelişmelere ve ölümcül Longhorn Woods’a direnişine karşı bir araya geldi.
Kader ormancılık görevlisi Wanin’i ve dolaşan kedi-kızı Shama Kutami’yı birlikte getirirken kadının dolaşan ağları açılır. Tanrı’nın affedilmemiş bir dünyasında hayatta kalma mücadeleleri bundan sonra binlerce kuşağın ağırlığını ve günahını bilmeden taşır.
Temel Özellikler
1. İlk kez İngilizce dilinde hazır! Heroine Anthem Zero, İngilizce’yi destekleyen ilk oyun!

2. Yusuke Kobayashi (Arslan’ın Kahraman Efsanesi) ve Tomoka Wakabayashi (İDOLM @ STER) gibi çeşitli dilde tanınmış Ses Aktörleri

3. Zarif detaylı 2B görseller, hareketli karakterleri ve çarpıcı dünya ayarı ile Kahraman Marşı Sıfır dünyasına hayat veriyor.

4. Heroine Anthem dizisinin geleneğini takiben unutulmaz bir müzik üretmek için ünlü besteciler (Çin Paladin serileri gibi RPG klasiklerindeki çalışmaları ile bilinir) ve seride yeni Japon bestecileri güçleri birleştirdiler.

5. Çeşitli silah ve beceriler – Karakter ilerlemesi, heroine Marş Sıfırındaki silah ve kalemlerle yakından ilişkili olup, silah değiştirme hasarını ve diğer nitelikleri değiştirmenin yanı sıra saldırı hareketlerini de değiştiriyor. Silahlar ayrıca sahne seviyeleri ile etkileşime girebilirler.

6. Dikkatle hazırlanmış yan kaydırmalı haritaları ve zindanları keşfedin, etkileşimli bulmacaları çözün ve güçlü öğeler için gizli hazinelerini keşfedin.

Heroine Anthem Zero indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.