Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Heavy Bleakness pc 2017

Heavy Bleakness İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Heavy Bleakness PC 2017 indir

Heavy Bleakness 2017 Tek oyunculu veya arkadaşlarınızla birlikte veya üç oyun modu ile tankların dalgalarına bakan birbirlerine karşı oynamanıza izin veren üç mod vardır:

Hayatta kalma: takımlar halinde veya tek oyuncu olarak bireysel olarak işbirliği içinde. Oyuncular, zamanın bitene kadar, tankların dalgalarını atlatmalı, ölüyorsun veya gerekli puana ulaşıyorsun.
Zindanlar: Sadece ekip modu. Tüm oyuncular, çeşitli hedefleri tamamlayan çeşitli odalardan sağ kalmalı bir takım oluştururlar. Oyun, takım bitiş hedefine ulaştığında veya tüm hayatlarını kaybedince biter. Bu modu tekli tekrarlar botlar halinde de oynatabilirsiniz.
Strateji: Yalnız çok oyunculu mod. İki ya da dört oyuncunun iki takımının üssü rakip takımdan savunurken. Amaç rakibinizi yok etmeden önce rakibinizi yoketmektir. Bazlarını korumak için takımlar tarafından kontrol edilen birkaç tank da mevcuttur.

Oyun dört oyuncu için yerel bir çok oyunculu, her oyuncu dört farklı tank arasından seçim yapabilir:

Her tankta tehlikede olduğunuzda kullanışlı eşsiz bir özel yetenek vardır; bu yetenekler, enerji çubuğu dolduğunda tekrar kullanabilirsiniz, böylece o anı seçebilirsiniz. Ayrıca, her deponun bir varsayılan silahı vardır ve her silahın alternatif bir ateşi vardır, başka bir ateş nesnesi veya başka bir yetenek olabilir. Devam etmek için tüm silahları görebilirsiniz:

Maç sırasında sahnede göründükleri zaman onları kullanabileceğiniz tüm silahlar. Olaylar, sizi takip eden düşmanları yok etmek için birine ihtiyaç duyduğunuzda da yararlıdır. Oyun sırasında, maç sırasında sahnede görünen öğeler vardır; bunlar, sağlık, enerji, yaşam kurtarma, hızınızı arttırma / azaltma, cephane kazanma vb. Konularında size yardımcı olur. Bir sonraki resim tüm öğeleri gösterir:

Bu moda takım veya bireysel olarak oynama izni verilir. Bu modda, her biri savunurken tankların dalgalarından yalnız ya da arkadaşlarınızla ya da onlara karşı hayatta kalırsınız. Üç kural türünde oynayabilirsiniz:

Zaman: Oyun bittiğinde sona eriyor.
Canlılar: Oyun, tüm oyuncuların daha fazla hayatları yok olduğunda sona erer.
Skor: Birisi önceden belirlenmiş puana ulaştığında oyun sona eriyor.

Bu mod kesinlikle takımdır, diğer bir deyişle tüm oyuncular, son hedefe ulaşmak için çeşitli hedefleri gerçekleştiren birkaç odayı aşması gereken bir takım oluştururlar. Oyun, nihai hedefe ulaştıklarında veya hayatlarının tamamını kaybedince biter.

Bu mod çok oyunculu için, sadece iki ila dört oyuncu, her biri rakiplerini savunmak ve yok etmek için bir üs vardır: ekipler halinde ya da bireysel olarak. En az bir üs ile kalma ekibi kazanır.

Burada oyuncular, kendi tabanını korumak, bir düşman tabanı veya aynı düşmanı yok etmek için birkaç tank oluşturabilirler.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Core 2 Dou 2,53 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB, NVIDIA GeForce 9400M
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Quad Core i7 2,4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1024 MB, AMD Radeon HD 6770M
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Heavy Bleakness İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.