Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Heaven's Hope Special Edition indir

Heaven’s Hope Special Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Heaven’s Hope Special Edition 2016 – FULL indir

Heaven’s Hope Special Edition 2016 – FULL indir, En sevimli Oyunlardan Heaven’s Hope, gerçekten de cennetten düşmüş olan Melek Talorel’in hikâyesini anlatmaktadır. Şu anda halesini ve kanatlarını yitirmiş bir şekilde 19. yüzyıl dünyasında, Heaven’s Hope denen bir kasabanın yakınlarında ve eve geri dönemiyor. Şu andaki hedefi, bir şekilde eve dönmenin bir yolunu bulmak. Ancak bizim dünyamız bir Meleğe göre biraz tuhaf bir yer, bu yüzden de cennetteki yakın arkadaşlarından ve macerası boyunca tanışacağı yeni ve sıra dışı ahbaplarından tavsiye alması lazım. Fanatik rahibe Greta, Heaven’s Hope’taki sorgulamanın derecesini artırdı. Şu anda köyde zulüm, korku ve güvensizlik hakim ve bu, umutsuz bir şekilde cennete dönmeye çalışan bir melek için hiç de iyi bir durum değil.
Ancak Talorel bu görevden hiç mi hiç korkmuyor; yanında özel melek yetenekleri, komik ve sadık arkadaşları ve tabii ki de SEN varsın! Talorel sen olmadan asla eve geri dönemez…

İlk baştan itibaren Heaven’s Hope dünyasının cezbedici ve çılgın olduğunu hissedeceksin: Anselm’i yaratmak gibi ölümcül bir deneyle uğraşan bir fareyle ve Cennetin Gardiyanı Petrus’u süren çılgın bir cüceyle tanışacaksın. Haven’s Hope; 35’i aşkın el çizimi konuma, çeşitli ikonik ve cezbedici karakterlere ve çözülmeyi bekleyen tonlarca bulmacaya sahip olan klasik bir point ‘n click Macerasıdır.

ÖZELLİKLERİ

  • Heyecan verici bir macera: Daima komik ve sevgi dolu

 

  • İnanılmaz bilmecelerle dolu ve oyun süresi toplamda 12 saat

 

  • Cennetten gelen iki danışman, iyi fikirler ve kötü şakalarla kahramana yardım edecek

 

  • 35’i aşkın el çizimi konum ve 30’u aşkın etkileşimli ve hareketli karakter

 

  • Akıllı sistemler, oyuncunun ilerlemesine yardımcı olabilir… Tabii tam aksi de olabilir. Heaven’s Hope hem erişilmesi kolay hem de zorlayıcı bir oyundur.

 

  • Ünlü besteci Jonathan van den Wijngaarden’den muhteşem ve Hollywood kalitesinde bir oyun müziği bulunmaktadır.

 

  • Oyunda ayrıca Sanat Yönetmeni Helge C. Balzer’in yorumlarını içeren sayısal bir çizim kitabı da yer almaktadır (Almanca ve İngilizce sürümleri mevcuttur)

.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 25 ŞUBAT 2016

Heaven’s Hope Special Edition indir BENZER İÇERİKLER
Heaven’s Hope Special Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.