Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Haven Moon indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Haven Moon indir

Haven Moon indir Sen keşfetmek ve bulmacaları çözmek isteyen tüm zaman alabilir. Burada kimse sizi rahatsız gelecek. bulmaca macera uzunluğu ne çok uzun ne de çok kısa gibi, ne çok sert ne de çok kolaydır. Her şey rahatlatıcı bir deneyim ve hayali bir dünyada harcanan keyifli zaman sağlamak için dengeli olmuştur.

ÖZELLİKLER
sezgisel bulmaca
Eğer Haven Ay karşınıza çıkacak bulmaca tamamen çevreye ve hikaye ile mükemmel bir uyum içinde entegre edilmiştir. Onlar doğal ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunmak için büyük bir özenle dizayn edilmiştir.

Çok basit ve sezgisel bir arayüz
oyun oyuncu her türlü erişilebilir olması için yapılmıştır. arayüz ve kontroller dikkatlice bir fare sadece oyun featuring mümkün olduğunca basit ve sezgisel olarak tasarlanmıştır: tüm oyun fare navigasyon kullanır. etrafına bakmak taşımak, ileriye taşımak ve etkileşim, ve geriye gitmek için sağ tıklayıp sol-tıklayın. Bu kadar!
(WASD tarzı kontrolleri tercih edenler için, bu oyun tasarımı aykırı olmasına rağmen giriş menüsünden klavye kontrolleri yapılandırmak hala mümkün).

Yüksek kaliteli grafik
Haven Ay detaylı ve gerçekçi bir ortamda tam bir hareket özgürlüğü sunan, yüksek kaliteli 3D gerçek zamanlı grafik özellikleri.
(A “hafif” seçeneği minimum sistem gereksinimleri çalıştıran bilgisayarlarda sorunsuz oyun oynamak için kullanılabilir).

Yüksek kaliteli orijinal film müziği
Oyunun büyüleyici bir ruh hali ve güzel duygular getirmek için, Hollywood’un besteci Leo J. RUS sadece deneyimi daha cezbedici hale Haven Moon için harika bir orkestra sinematik müzik besteledi.

Herkes için bir oyun
Haven Ay tefekkür ve yansıtıcı düşünme adanmış sakin bir oyundur. Bu deniz, rüzgar ve güzel müzik sesleri duymak sakin ve yalnız bir yerdir. Sen keşfetmek ve çeşitli bulmacaları çözmek istiyoruz her zaman var.
ALMA SÜRECİNDE 20 YIL
Bu oyun oluşturmak için 20 yıldan fazla sürdü. Ben aynı deneyimi bir takıntı haline gelmiştir yeniden, bir genç iken ilk andan itibaren ben, bazen 1994 -1995 arasında Myst oynadı. Tüm bu yıllar boyunca, benim kendi Myst benzeri bir oyun yapmak için pek çok kez denedim, ama sadece 3 yıl önce her şey Haven Ay mümkün kılmak için çakıştı bu. Bu proje sadece 3 gerçek zor iş yıllarca değil, aynı zamanda hayatımın büyük bir bölümünü temsil eder. Bu oyunun serbest bırakılmasına yol açacak yolculuk inanılmazdı.
Ben kesinlikle cenneti Ay üzerinde çalışan sevdi ve ben bunu hayal aynen çıktı çok şanslıydım. Yani şimdi ben gerçekten ben onu oluştururken olduğu gibi oynamaya kadar zevk umuyoruz.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 TEMMUZ 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Haven Moon indir BENZER İÇERİKLER
Haven Moon indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.