Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR- İndir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

GUILTY GEAR Xrd REVELATOR CODEX indir

GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR- 23 karakterden oluşan tamamen benzersiz!
“REVELATOR” dizisinde, “Johnny”, “Jack-O”, “Kuradoberi Jam”, “Kum Haehyun”, “Raven” ve “Dizzy” olmak üzere toplam 6 yeni karakter var. 23 çalınabilir karakter sayısı!
* “Kum Haehyun”, “Raven” ve “Dizzy”, ilgili DLC’lerini satın alarak açılabilir. “Raven” oyun içi para birimi kullanılarak da açılabilir.

Kapsamlı Oyun Modları
Yeni başlayanlar, Öğretici Modu ipleri öğrenmek için bir aksiyon oyunu haline getirilmekten, Özel saldırılar için kolay girdi sağlayan Şık Mod’a girmekten ve daha birçok adım adım eğitim programımızla kendinizi rahat hissedebilirler! Güçlenmenin yolları ile ilgili popüler soruların cevaplarını bulmak için oyun içi SSS bölümünü de ziyaret edebilirsiniz!
Dövüş Oyunları’ndaki yerlerini bilen oyuncular için, tüm karakterlerin birleşik potansiyellerini değerlendirecek COMBO modu ve karakterlerin genel taktik ve teknikleri hakkında öğretmek için MİSYON modu var. Ayrıca, size eğitim ve araştırma yapmanıza izin vermek için, seçtiğiniz durumu yeniden yaratmanıza olanak tanıyan ton tonlarla donatılmış “EĞİTİM” modeli elyafı var!

İyi alınan STORY modu şimdi daha fazla yumrukla geri döndü! 3D grafik motoruyla tamamen sinematik, hikayeyi keşfedin ve öğrenin .. “Suçlu Vites” in ÖNEMLİLERİ. Hikaye modunun başında geçen serilere kısa bir giriş var, bu yüzden dizilere yeni katılan oyuncular endişelenmeyin!

Çevrimiçi mod
Kişisel sıralama puanınızı “Rank Match” ile diğer oyuncularla kazanın ve savaşa koyun veya herhangi bir perde olmadan yeni “Oyuncu Maçı” modunun keyfini çıkarın!
“Oyuncu Maçı” modunda, kendi özelleştirilebilir avatarlarınızla yürüyebilir ve 3B oda ortamında diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz.
Ayrıca, “Sıra Maçı” na bir giriş yerleştirebilir ve girişinizin eşleştirilmesini beklerken EĞİTİM modu gibi diğer çevrimdışı oyun modlarını oynatmaya devam edebilirsiniz.
Eşleşmelerinizden kaydedilen tekrarlar yalnızca maçı olduğu gibi göstermez, ancak hem siz hem rakibinizin tuş girişlerini görebilir ve savaşı farklı bir perspektiften izlemek için kamera açısını değiştirebilirsiniz!
* Lobi işlevi desteklenmiyor. Lütfen Rank Match ve Player Match işlevlerine doğrudan Ağ Modu aracılığıyla erişin.
* Çapraz platform PS3 / 4’e desteklenmiyor.

Çaba nereye koyacağınızı bilmiyor musunuz? Size yolu göstereceğiz! “GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR-” başlıklı içerik paketli destek özelliklerimizle zamanla müthiş bir oyuncu olun!

Çıkış Tarihi: 14 Ara 2016

GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR- İndir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.