Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Guild of Dungeoneering indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Guild of Dungeoneering indir

Guild of Dungeoneering indir

Eğer, rüşvet ikna ve nihai zafer için lonca geri yüklemek için bir arayış kendi maceralarını yoluyla kahramanları koaksiyel olarak nihai Dungeon Master ol!
Dungeoneering Guild bir twist ile bir dönüş tabanlı bir zindan paletli: Eğer etrafındaki zindan inşa yerine kahraman kontrol. Senin Lonca deste alınan kartlarını kullanarak, Odalar, canavarlar, tuzaklar uzandı ve tabii yağma! Bu arada senin kahraman gitmek ve ne mücadele nerede kendi kararlarını yapıyor. Ama o zindan derebeyi almak için yeterince güçlü olacak? Zindanda arasında size maceracı yeni sınıflar çekmek için ve daha güçlü öğeleri ve olaylar kartların senin deste genişletmek için yeni odalar inşa sizin Guild yönetmek çalışır.

Özellikler
• kahramanlar sizin yavru kuş grubunun kontrolünü ele ve zaferi onları lider tarafından Dungeon Master olarak eski ihtişamını lonca Restore! (Tabii bir kaç yenilgiler itiraf sonra)

• Entice, koaksiyel ve stratejik yerleştirerek odaları, canavarlar tarafından inşa zindan temizlemek için kahramanlar rüşvet ve dağıtılan kartlardan yağma

• Eğer kahramanın kişiliği ve özellikleri her tanıyın, mevcut kahramanları yükseltme ve onların azap göndererek tutmak için yeni stratejiler denemek ise yeni kahramanlar ekleyin!

• iyi lonca yönetin ve yukarı seviyeye ve daha fazla oda ve ekipman kilidini akıllıca sabit Kazanılan ‘zafer’ geçirirler. Lonca geliştirilmesi ilerleme ve nihai zindan derebeyi aşağı çekmek gibi zor zindan yenerek daha iyi bir şans var demektir
torrent-oyunindir.com Farklı ile sizlerle..

Guild of Dungeoneering indir BENZER İÇERİKLER
Guild of Dungeoneering indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.