Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GTA 5 PC Türkçe Yama indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

GTA 5 PC Türkçe Yama % 100 indir

GTA 5 PC Türkçe Yama indir
GTA 5 PC Türkçe Yama indir

GTA V’in Türkçe yaması çıktı çıkıyor derken GTATurk bombayı patlattı.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz Nisan ayında PC için de oyun severlerin beğenisine sunulan GTA 5 için Türkçe yama yayınlandı. GTA Turk.com ekibi 2 yıldır sürdürdükleri GTA 5 Türkçe yama projesini geçtiğimiz saatlerde tamamladı ve yamayı oyun severlerin beğenisine sundu.
Dilerseniz GTA 5 Türkçe yamasını buradan indirebilirsiniz
Çeviriyi gerçekleştiren sitede yer alan bilgilere göre GTA 5’in Türkçe yaması için 10 kişiden oluşan bir ekip 2 yılı aşkın bir süredir çalışıyormuş. PC için daha geçtiğimiz ay yayınlanan oyunu Türkçe’ye çevirip takipçilerini çok fazla bekletmek istemeyen GTA Turk ekibi, oyunun YouTube üzerinde paylaşılan videolarını izleyerek İngilizce alt yazılarını çıkarttı. Daha sonra bu alt yazıları Türkçe’ye çevirerek GTA 5’in PC için çıkmasını beklediler.
Şunu da dip not olarak belirtelim. Onbinlerce satırın çevrildiği GTA 5 Türkçe yamasında arada karşınıza İngilizce metinler çıkabilir. Bu durumda GTA Turk’e forum aracılığıyla geri bildirimde bulunarak hataların düzeltilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Dilerseniz Türkçe yamanın aktif edildiği GTA 5 görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

GTA V’in bu dev yaması için 10’un üzerinde gönüllü çevirmen 2 yıldır büyük bir gizlilikle çalışmış ve yamayı hazır hale getirmek için uğraşmış.

PlayStation ve XBox oyun konsollarına geldikten sonra PC oyuncularını uzun süre bekleten Rockstar Games’in en son ve popüler oyunu GTA 5 için ilk Türkçe Yama çıktı.

GTATürk ekibi tarafından hazırlanan ilk GTA 5 Türkçe Yaması tüm oyunu oynayan oyunculara sunuldu. Böylece yeterli İngilizce sahibi olmayan Türk oyuncular da, artık GTA 5 oynarken görevleri neden ve nasıl yapacağını, oyunun hikayesini ve oyunda geçen diyaloglarda neler konuşulduğunu bilecek.

10’dan daha fazla kişi ve büyük emekler harcanarak hazırlanan GTA V Türkçe Yama paketini indirerek sizler de oyunu Türkçeleştirebilirsiniz.

Daha önceki GTA oyunlarında da başarılı çeviriler ile oyuncuları mutlu eden GTATurk.com ekibi hem bizden hem de tüm yamayı kullanan bir teşekkürü hakediyor diye düşünüyorum ve Tamindir ekibi olarak kendilerini tebrik ediyorum.

2 yıllık çalışma sonucu ortaya çıkan GTA 5 Türkçe Yama paketi sayesinde Los Santos’da ne yaptığınızı bilerek gezinecek ve görevlerde ne yapmanız gerektiğini çok daha kolay anlayacaksınız. Oyundaki yönlendirmeler ve işaretler sayesinde İngilizce olsa bile ne yapabileceğinizi az çok anlayabiliyorsunuz fakat oyunda geçen hiç bir diyaloğu anlamamak zaman zaman üzebiliyor. Ayrıca oyunun kendi hikayesini de başka kaynaklar üzerinden okuyarak öğrenebiliyorsunuz. Tüm bunları çözecek olan GTA 5 Türkçe Yama’yı hemen indirip siz de GTA 5 keyfini Türkçe yaşayın.

YAMA EKLENMİŞTİR.  Torrent-oyunindir.com Farkıyla 

GTA 5 PC Türkçe Yama indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.