Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

GRIM – Mystery of Wasules türkçe indir

GRIM – Mystery of Wasules Türkçe oynanış olması kullanıcılara oldukça güzel bir oyun sağlamakda. Torrentabi.com farkı ile sizler için hazırlandı. birinci şahıs kamerasından oynanan hikaye odaklı gizem, atmosfer ve keşfetme elementleri üzerine kurulu bir oyundur. Oyunda şüpheli ölümlerin ardındanki gerçeği ortaya çıkarmak için Oswald GRIM olarak Wasules’i araştıracaksınız. Oyunun aksiyon elementleri ise Spectral State modu ile kısıtlı. GRIM – MoW’un asıl amacı oyuncuyu başka bir çağa götürmek ve ona bir hikaye anlatmak. Bu dövüş, savaş, patlama ve benzeri aksiyonların oyunda olmadığı anlamına geliyor.

Hikaye ve Oynanış Hakkında
Dunia’da beş krallık bulunmaktadır. Dreabrog ve Glimor olarak bilinen iki krallık arasında 10 yıllık bir savaş oldu. Savaştan Dreaborg Krallığı galip olarak çıktı ve Glimor krallığı ise fethedildi. Geçen 4 yılın ardından Wasules olarak bilinen eski Glimor topraklarında şüpheli bazı ölümler başladı. Bunun üstüne de Dreaborg Hükümdarı Owen GRIM, kahramanımız Oswald GRIM’i ölümleri araştırması için Wasules Diyarı’na gönderdi.

Oyunu Oswald GRIM olarak oynayacaksınız; Dreaborg Krallığı’nın en genç ve gelecek vaadeden bilgini. Oswald olarak gerçeği ortaya çıkarmak için bulacağınız haritaları, günlükleri, devlet kayıtlarını, gizli arşivleri ve kitapları inceleyeceksiniz. Ayrıca kahramanımızın Spectral State adı verilen bir ruh hali bulunmakta. Bu ruh haline büründüğünde dünyayı farklı bir perspektiften görebiliyor ve algıları keskinleşiyor ve sürekli olarak bazı fısıltılar duymasını sağlıyor.

Buradaki en önemli nokta ise oyunun korku ve aksiyon elementleri üstüne kurulmamış olması. Bu oyunu oynarken birini öldürmeden – birinden kaçmadan da heyecanlanmanızı, ürpermenizi istiyoruz. GRIM – Mystery of Wasules’in atmosferini hissetmenizi, bulacağınız şeyler hakkında meraklanmanızı amaçlıyoruz.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 64-Bit
İşlemci: Intel Core2 Quad or AMD Phenom II x4
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX11 compliant card with 2GB of VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe BENZER İÇERİKLER
GRIM – Mystery of Wasules İndir – Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.