Grim Fandango Remastered

 

Grim Fandango Remastered Türkçe Yama
   

Grim Fandango Remastered
 

Grim Fandango Remastered

   

Grim Fandango Remastered
   

Grim Fandango Remastered Full crack İndir
 

MACERAYA HAZIR MISINIZ?
Giderek artan teknoloji kültürü ile bilgisayar ve bilgisayar oyunları da vazgeçilmezimiz oldu. Her gün milyonlarca insan tek bir tık ile bambaşka dünyalara girerek bambaşka hayatlar yaşıyor ve her geçen gün bu farklı dünyalara bir yenisi ekleniyor. Yeni bir tat olarak aramıza katılan yepyeni oyunumuzun adı ise Grim Fandango Remastered.
Grim Fandango Remastered aslında o kadar da uzak olduğumuz bir oyun değil. Çünkü oyun 1998 yılında ilk olarak LucasArts tarafından piyasaya sürülmüştür fakat piyasaya çıkacak bu yeni yüzü bizlere bambaşka bir keyif vaat ediyor. Gelişmiş grafik kalitesi ile bu oyun sizlere büyük maceralar yaşatacak. Klasikleşmiş karakterler ve hikayeler yerine ana karakteri Manny adında kendi halinde çalışan bir broşür dağıtıcısı olan oyun, zamanla Manny’nin suçlulara karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor. Büyük hayran kitlesi olan oyun daha piyasaya sürülmeden yapılan reklamları ile bile büyük ses getirdi. 2015’in ilk ayında piyasaya sürüldü ve beklenen ilgiyi görerek tüm sunuculardan sevenleri ve oyun meraklıları ile buluştu ve büyük oyun otoriteleri tarafından puanlandı bile.
Tüm oyuncu kitleleri düşünülerek tekrardan geliştirilen Grim Fandango Remastered, artık tüm elektronik oyun cihazları ve bilgisayar modelleri tarafından desteklenmekte. Sizlerde yılların eskitemediği bu güzel oyunu yepyeni grafikleri ile deneyimlemek istiyorsanız durmayın tek bir tuş yardımı ile bu macera dolu dünyaya adımınızı atın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista ve üstü
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon X2 2.8 GHz, ve üstü
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4650 / NVIDIA GeForce GT 220 / Intel HD 4000 veya daha iyisi
HDD: 6 GB Disk alanı
EK NOT: OpenGL 3.3 ve üstü destekli kartlar gerekir.