Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gravity Core Braintwisting Space Odyssey indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Gravity Core Braintwisting Space Odyssey indir

Gravity Core Braintwisting Space Odyssey indirÜstün insan yeteneğini sınırlamaları ile sıkıntılı bir; O adamların sahip olduğu yeteneği tanımıyoruz gerçeği ile sıkıntılı değil. “(Konfüçyüs, Çinli filozof, M.Ö. 500)
“Siz de yağ yanak dışında sunmak için değil çok şey var benim hamster hatırlatıyor.” (EVE, yapay zeka, 2132 AD)

Yerçekimi Çekirdek Anti-Casual Braintwisting Uzay Shooter olduğunu. Psikotik bir yapay zeka eşliğinde, size yönlendirme ve algı duygusu ve bu uzay odyssey içinde nesli tüm varlığını kurtarmak için kendi yetersizlik üç boyutlu uzay, zorlukların üstesinden var.

GENEL BAKIŞ:
Anti-Casual Braintwisting Uzay Shooter: bulmaca ile bir uzay shooter öğelerini birleştiren, yönlendirme ve algı anlamda zorluklar
50+ seviyeleri
Farklı yaklaşımlar gerektiren farklı engellerin Yüzlerce (tam seviyelerinin karmaşıklığı bazı) ve düşman görevleri tamamlamak için
10+ silah ve savunma sistemleri
ÇOK özel bir meydan okuma ihtiyaç oyuncular için Kokpit modu
Tam klavye / fare, gamepad, joystick desteği
Gurur, umut, ihanet ve kemirgenlerin olumsuz bir sürü hakkında konuşmak için seviyor bir yapay zeka psikotik ataklar hakkında bir hikaye …

Savaşın 28 yıl sonra, insansı yaşam formlarının çoğu tükenmeye yakın, altı yaşadığı gezegenlerin geniş alanlar harabe haldedir. Ve kurtulanlar 2131 Barış Antlaşmasından sonra güvenli hissettim olsa bile, en kötü tehdit hala sağ Vermekteyiz. Onların yerçekimi kuvvetleri tarafından çekiciliğine, imha gezegenler ve sayısız tahrip filolarının binlerce enkaz hala nüfuslu gezegenlerin doğru ilerliyor. Hızını artırma ile, kalan tüm varlığını söndürmek için tehdit ediyor.

Kurtarma hayatın kendisi, uzay ANNE gemiye bilim adamları için umutsuz bir hareket gelişmiş yapay zeka EVE sipariş Yeni tehdide karşı bir savunma silahı oluşturmak için. Yerçekimi Çekirdek: Sonuç iki ikiz gemiler tarafından oluşturulur ve hatta en ciddi tehditleri yok edebilir bir güç alanıdır.

Oyuncu, giderek daha karmaşık enkaz kaçınarak silah ve savunma sistemlerinin yükselen sayıda faaliyet ve bir şekilde misyon ve EVE büyüyen zorlukları ile başa çıkmak için çalışıyor, üç boyutlu uzaylarda bir uzay gemisi kontrol kendini.

Yerçekimi Core fikri böylece eşgüdüm yeteneklerinin eğitim yazılım odaklı aktivasyon amaçlayan ve küçük bir araştırma projesi kaynaklanmaktadır ve daha sonra tarih grafik ve ilerici zorluk kadar, hikaye de dahil olmak üzere komple bir oyun haline geldi. UYARI: Yerçekimi Core zorlu bir anti-casual ve olabilir yeteneklerini Kişinin kendi yetersizliği nedeniyle başarısızlık kadar sinir bozucu olduğunu. Ama sonunda, hiçbir şey bir misyon sonunda kişinin kendi gelişimini hayranlıkla olarak oldukça tatmin edici.
… Ya da E.V.E. olarak koymak için seviyor: “. yaptığı tüm doğru sırayla sekiz tuşa yönetmek oldu ve zaten o taşlı meerkat gibi sırıtarak var”

Bizim Testers yorumlar:
“Lanet olsun!” (Michael, 23)
“Sen lazım bana şaka lanet olabilir ettik!” (Irene, 21)
“Yerçekimi Core sayesinde artık Minecraft bağımlısı değilim.” (Jan-Torben, 35)
“Ben EVE telefon numarasını alabilir miyim?” (Thomas, 17)
“Bu seviye, tamam … hayır o berbat, hayır … Sadece bir tane daha deneyin … son bir atış berbat.” (Michelle, 37)
“Ben Gravity Çekirdek oynamaya başladığımdan bu yana, artık gecenin ortasında işemek için kalkmak zorunda!” (Peter, 47)
Torrent-oyunindir.com Ailesi Olarak Sorunsuz ve İyi Oyunlar diler :)

Gravity Core Braintwisting Space Odyssey indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.