Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Google Earth Pro + Key

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Google Earth Pro + Key

Google Earth Pro + KeyGoogle Earth popüler istemci yazılımı taze montaj yüksek çözünürlüklü uydu görüntülerinin temelinde oluşturulan Dünya’nın üç boyutlu bir model, çalışmak için. Bir nesnenin koordinatları da dahil olmak üzere, görüntü ölçeğini değiştirmek için gerçek bir fırsat (bazen tek tek evlere kadar) kullanarak, ve çok daha fazlası. Haritayı herhangi bir açıyla döndürülmüş olabilir, haritaların çoğu bu sıradan 2D-resimler, ancak bazı nesneler (yerleşim), üç boyutlu modeller şeklinde sunulmuştur. Google Earth size, fotografik coğrafi ve astronomik bilgi hazinesi verir.

Google Earth uydu görüntüleri, haritalar ve parmaklarınızın ucunda? S coğrafi bilgi dünyasını koymak için Google Search gücünü birleştiriyor. Çevrenizdeki için uzaydan Fly. Bir adres yazın ve yakınlaştırma sağ. Okullar, parklar, restoranlar ve oteller için arama yapın. Karayoluyla nasıl ulaşabilirim. Tilt ve 3D arazi ve binaları görmek için görünümü döndürün. Kaydet ve arama ve sık paylaşın. Hatta kendi ek notlar ekleyebilirsiniz.

Google Earth, tüm Dünya’nın düz yelken flybyes yapmanıza olanak sağlar. Kolayca sokak adresi, şehir isimleri veya enlem / boylam koordinatlarına gibi, herhangi bir ilişkili veriler girerek, dünya üzerindeki herhangi bir noktaya uçabilecek. Yollar, uluslararası sınırlar, arazi, 3B binaları, suç istatistikleri, okullar, stadyumlar, ilginç şeyler herhangi bir sayı gibi, harita üzerinde ek bilgiyi üstüste vardır. Sen harita ve yan sonuçları gösteren bir ekran üzerinde simgelerle, programda Yerel arama yapabilirsiniz.

Tüm harita üzerinde “işaretlerini” olarak adlandırılan notlar, bırakabilirsiniz, böylece yerlerde her türlü nerede hatırlıyorum. Aramalar ve yer “My Places” yer imi olarak kaydedilebilir. Her şey Google Maps’in geniş popülerlik Earth devam sağlayacak KML adında bir XML formatında çıkış olabilir. Ayrıca haritanın JPEG e-posta ya da alıcı Earth yüklü olduğunu biliyorum eğer KMZ dosyası gönderebilirsiniz.

Özellikler:
– İhtiyacınız kadar Gelişmiş Akış teknolojisi için veri sağlar.
– Hava ve uydu görüntüleri yüksek çözünürlüklü ayrıntılı olarak tüm dünyada şehirleri tasvir Terabytes – Görüntü ve 3 boyutlu veri tüm dünya tasvir.
– Yerel arama restoranlar, oteller ve hatta ulaşım için arama sağlar. Sonuçlar 3D dünya görünümünde gösterir. Kolay katman çok arar klasörlere sonuçları kaydetmek ve başkaları ile paylaşmak için.
– Katmanlar parkları, okullar, hastaneler, havaalanları, perakende ve daha fazlasını gösterir.
– Kaplamalar? ithalat sitesi planları, tasarım çizimler ve hatta taranan planları.
– Çizgiler ve çokgenler ile Açıklama görünümü.
– Çizelge ithalat – adres veya enlem / boylam tarafından 2500 yerlere kadar yutmayın.
– KML? veri alış biçimi için paylaşmak yararlı ek notlar sağlar.

Bunu için kullanın:
– Bir gezi Planlama
– Tariflerini alma
– Bir ev veya apartman bulma
– Yerel bir iş bulmak
– Dünyayı Keşfetmek

OS:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dil:
Çok dilli

Talimatlar:

1.Unpack ve yüklemek
2.Use verilen ad ve kayıt anahtarı
3.Done.

Google Earth a fresh assembly of the popular client software to work with three-dimensional model of the Earth, created on the basis of high resolution satellite images. Using genuine opportunity to change the scale of images (sometimes down to individual houses), and much more, including the coordinates of an object. The map can be rotated to any angle, most of the maps these are ordinary 2D-pictures, but some objects (settlements) are presented in the form of three dimensional models. Google Earth gives you a wealth of photographic, geographic and astronomical information.

Google Earth combines satellite imagery, maps and the power of Google Search to put the world?s geographic information at your fingertips. Fly from space to your neighborhood. Type in an address and zoom right in. Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving directions. Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings. Save and share your searches and favorites. Even add your own annotations.

Google Earth lets you do smooth sailing flybyes of the entire Earth. You can easily fly to any spot on the globe, by entering any associated data, like street addresses, place names or lat/long coordinates. There are overlays that put additional information on the map, like roads, international boundaries, terrain, 3D buildings, crime statistics, schools, stadiums, any number of interesting stuff. You can do Local searches in the program, with icons on the map and a display on the side showing your results.

You can leave notes, called “placemarks” all over the map, so you can remember where all sorts of places are. Searches and placemarks can be saved as bookmarks in “My Places”. Everything can be output in an XML format called KML, that will allow the vast popularity of Google Maps to continue in Earth. You can also email a JPEG of the map, or send a KMZ file if you know the recipient has Earth installed.

Features:
– Sophisticated streaming technology delivers the data to you as you need it.
– Imagery and 3D data depict the entire earth – Terabytes of aerial and satellite imagery depict cities around the world in high-resolution detail.
– Local search lets you search for restaurants, hotels, and even driving directions. Results show in your 3D earth view. Easy to layer multiple searches, save results to folders, and share with others.
– Layers show parks, schools, hospitals, airports, retail, and more.
– Overlays ? import site plans, design sketches and even scanned blueprints.
– Annotate the view with lines and polygons.
– Spreadsheet import – ingest up to 2,500 locations by address or lat/lon.
– KML ? data exchange format let your share useful annotations.

Use it for:
– Planning a trip
– Getting driving directions
– Finding a house or apartment
– Finding a local business
– Exploring the world

OS :
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Language :
Multilingual

Instructions:

1.Unpack and install
2.Use given name and key to register
3.Done.

Google Earth Pro + Key BENZER İÇERİKLER
Google Earth Pro + Key YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.