Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Goliath pc game

Goliath pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Goliath pc TORRENT indir

Goliath pc torrent indir Dev robotların işçiliği ve yüzden fazla canavarlar  hakkında bir pc aksiyon, macera dünyasına hoş geldiniz! gizemli gedikten tökezleyerek sonra, yüz ölü uygarlıkların karmakarışık fragmanlarından oluşan gizemli bir dünyada bulacaksınız. harap korsan gemileri ve ücra gelecekten gelen uzay büyümüş kalıntıları ile 1930 Amerika hisse uzaydan harap binalar. Birkaç güçlü hizip bu garip ve kırık arazi kontrolü için savaş, ama bile aralarında en güçlü arazi dolaşmak korkunç devlerin korkudan titremeye. Neyse ki, kendi devlerini inşa edebilirsiniz! Eğer yüzleşmek büyük yaratıklara karşı bile tek yardımcı olacak dev robot takım elbise denilen Goliaths dahil, zanaat alet ve silah için gereken öğeler için dünya arama!

Bu tehlikeli ve gizemli dünyasında dev yaratıklar arasında hayatta kalmak için, hayatını savaş Goliaths kaynaklar için temizlemek ve oluşturmanız gerekir. Dünyada bulundu ahşap, taş, metal ve diğer daha özgün malzemeler: basit ahşap sürümleri ile başlayarak, çeşitli malzemelerden gelen Goliaths onlarca oluşturmak için öğreneceksiniz. Sizin Golyat özelleştirilmiş ve her durumda ve oyuncuların tercihleri ​​için mükemmel seçenekler oluşturmak için silahlarla donatılmış olabilir. Ama robotlar her sorunu çözmez. Ayrıca, öğeleri ve araçları zanaat sığınakları ve kaleler inşa ve arazi üzerinde süpürme savaşta yanında yer hangi hizipler seçmek gerekir.

Özellikler

A ‘Bot kurmak: ahşap, taş, metal ve daha fazlasını içeren çeşitli malzemelerden gelen robot Goliath takım elbise onlarca oluşturmayı öğrenin. Her Golyat özelleştirilmiş ve silah çeşitliliği ile donatılmış ve eklentiler yeni yetenekler hibe edilebilir.
Bir Savage Land hayatta: şifa kremler, koruyucu kaleleri ve daha fazlasını içeren hayatta kalmak için gerekli araçları inşa malzemeleri toplayın. oyuncuların dünyayı keşfetmek gibi, onlar daha iyi araçlar ve silahlar için daha karmaşık tarifleri öğreneceksiniz.
Yaşayan Dünya: haddeleme çayırlar, gür ormanları, ürkütücü bataklık, dondurulmuş Tundralar ve daha tam bir gün / gece döngüsü ve dinamik hava tüm keşfedin. Hava ve arazi her Goliath tipi nasıl gerçekleştireceğini etkiler, bu yüzden iş için doğru makine var emin olun!
Bir Tarafı seçin: Birkaç hizipler Goliath dünyasında kaynakların kontrolü ve toprak vie. Her hizip benzersiz silah ve robot planlarında farklı stratejik avantajlar sunabilir, böylece dikkatle uyum için hangi gruplar seçmeniz gerekir. Bir barış anlaşması komisyoncu veya savaşı hızlandırmak için hizip miting!
Procedurally Dünya Oluşturulan: procedurally üretilen ortamlar ve görevler ile Goliath Dünya sürprizlerle dolu!

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Goliath pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.