Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Golem Gates İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Golem Gates 2018 indir

Golem Gates, gerçek zamanlı strateji (RTS) ve kart savaşının unsurlarını harmanlıyor. Kuvvetlerini ve güçlerini içeren kartları (Glifler olarak adlandırılan) topla. Stratejik olarak onları savaşa hazırlanmak için bir güverteye sıkıştırın, daha sonra sahadaki harekete odaklanmak için aerodinamik ve yüksek taktik savaşlarda düşmanlarınızı yenmek için acele ettirin. Botlarla yerel maçlarda singleplayer veya multiplayer oynayın, diğer oyuncularla çevrimiçi maçlar, single ve co-op Survival, solo challenge senaryoları ve tam bir tekli oyuncu kampanyası.

Dinamik Çeşitlilik: 100 Glifler, stratejiniz için seçenekler sunar: Birimler, binalar, tuzaklar, tutkular, debuff’lar ve teknikler. Kendi eşsiz savaş planınızı yaratın ve rakiplerinizi karşılayın. Rastgele çizim, her savaşta biraz farklı bir dönüşe yol açar – monoton yapı dizilerini ortadan kaldırarak, güverte inşa becerisini ve stratejik planlamayı eşit ölçüde ödüllendirir.
Kolaylaştırılmış Strateji: Güçlerinizi oluşturun ve Glifler ile geliştirin; üretim veya araştırma yapılarına ihtiyaç yoktur. Özel toplama birimleri olmaksızın Hill’in tarzındaki kaynakları yakalayın. Odağınızı, bulunduğu yere bırakın: savaşta.
Gördüğünüz yerde dövüş: Glifler, varlığınızın neredeyse her yerinde çalınabilir. Bir savaşa daha fazla güç katın, bir keşif partisini bir orduya dönüştürün, düşmana cevap vermek için acil savunma yapın ya da düşmanın beklemediği bir yönde bir karakol gizleyin. Seçimler sizindir, ancak dikkat edin: düşman aynı şeyi yapacak ve sağdaki Glif ile kuvvetleriniz yaratıldıkça hızlı bir şekilde yok edilebilir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz/AMD Phenom II 2.5 Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 480 / AMD Radeon HD 5870
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 2.8 Ghz/AMD FX-8320
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Golem Gates İndir BENZER İÇERİKLER
Golem Gates İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.