Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Galactic Civilizations 3 torrent indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

galactic civilizations 3 torrent indir

galactic civilizations 3 torrent indir
galactic civilizations 3 torrent indir
Galactic Civilizations III şimdiye kadar yapılmış en büyük strateji sanal olduğunu. Tek bir dünya ile başlayın ve bu tek oyuncu ya da çok oyunculu 4X strateji oyunu diplomasi, ticaret, kültürel hegemonya ya da askeri fetih yoluyla galaksi genişletin. Nasıl galaksiyi yönetmekte olacak?
CORE ÖZELLİKLERİ:
Asla aynı oyun iki kez: her oyun yüz benzersiz bir harita, benzersiz dünyalar ve yeni zorlukları vardır nihai sanal alanda oynayın. galactic civilizations 3 torrent indir
Zafer Çoklu yolları: Askeri fetih, kültürel tahakküm, teknolojik yükseliş veya siyasi ittifak sayesinde kazanın.
Hikaye tabanlı kampanya: Galactic Civilizations III 23. yüzyılda insanlığın yükselişi arkasında 20 yıllık hikaye ark güncel oyuncuları bir araya getiren bir kampanya içerir.
Masif ağaç teknoloji: muazzam genişlik ve derinliğe sahip bir teknoloji ağacı araştırın. Oyuncu seçimleri kendi medeniyet yeteneklerini belirlemek.
Özel gemi tasarım: Oyuncular kendi starships nasıl göründükleri yanı sıra işlev nasıl üzerinde tam kontrole sahip. Hiç hayal ettik herhangi bir gemi oluşturulan veya indirebilirsiniz.
GALACTIC MEDENİYETLER III YENİ:
Masif ölçeği: Yeni, 64-bit, çok çekirdekli motor maksimum harita boyutlarda benzer bir patlama ile 16-128 olası rakipler sayısını artırır.
İdeoloji: Oyuncu eylemleri benzersiz yetenekleri kilidini çeşitli ideolojiler, gezegen gelişmeler ve diğer ikramiye yolda kendi imparatorluklarını ilerlemek.
Multiplayer: İlk defa, Galactic Civilizations özel medeniyetler için tam destek, kaydedilen multiplayer oyunlar ve çok daha fazlası ile bir çok oyunculu oyundur.
Benzersiz teknolojisi ağaçları: Oyuncular kendi benzersiz teknoloji ağacı, gemi, koloni iyileştirmeler ve yetenekleri ile, her sekiz büyük galaktik güçlerin herhangi olarak oynamak (veya kendi tasarım) olabilir.
Faction Oluşturan: masif oyun teşvik etmek, oyun oyuncu kendi bakış, gemi, teknolojiler ve AI bunları nasıl kullanacağını bile seçenekleri ile bir medeniyet oluşturmak için olanak sağlayan bir hizip yaratıcısı içerir.
Yeni Savaş Sistemi: Oyuncular kendi gemilere savaşta oynamak için belirli rolleri atayabilirsiniz. Artık eylem tasarımlar görmek için sinematik bir tarzda filo savaşları görebilirsiniz.
Yeni Colony Yöneticisi: gezegensel iyileştirme yeri artık önemli değil. Bitişiklik ikramiye ve gezegensel kaynaklar bir gezegen gerçekleştirerek güçlü (ya da zayıf) ne üzerinde büyük bir etki yapmak.

Galactic Civilizations 3 torrent indir BENZER İÇERİKLER
Galactic Civilizations 3 torrent indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.