Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Flying Tigers Shadows Over China İndir

Flying Tigers Shadows Over China İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Flying Tigers Shadows Over China PC indir

Simulasyon Oyunları 2017 ucak “Gökyüzünde patlayan bombardıman uçaklarının, uçuşan izli mermilerin, alevler içindeki paraşütlerin hengamesi arasında Robert’ın kendi uçağı da alevler içerisinde… derken motor da duruyor!.”

FLYING TIGERS: SHADOWS OVER CHINA, yani kısa adıyla FTSOC, 2. Dünya Savaşı’nda Japonya’ya karşı Çin’i savunmak için ABD’nin kurduğu gizli gönüllü filoların yaşamış olduğu gerçek olayları konu alan bir hava muharebesi aksiyon oyunudur.

AVG, RAF ve USAAF’ın inatçı avcı pilotların, cefakar seyrüsefercilerin, cesur bombardıman uçağı mürettebatının ve nişancıların yerine geçerek Japon savaş makinesinin saldırılarına karşı koyarken eşine az rastlanan hava muharebelerini yaşayın. “Vur kaç” taktiklerini kullanarak tecrübeli düşman aslarıyla it dalaşına girin, düşman hatlarının ötesinde ani hava saldırıları gerçekleştirin, ve Çin’in Rangoon’dan Burma yoluna ve ölümcül Himalaya “Kamburu”na kadar uzanan kritik ikmal rotasının savunmasında yer alın.

FLYING TIGERS: SHADOWS OVER CHINA Çin-Burma-Hint muharebelerinin en efsanevi olaylarını yeniden canlandırıyor. Oyun içerisindeki muhteşem tarihi görev koleksiyonu, Japonların Rangoon’a yaptıkları Noel saldırısı, AVG’nin Kunming üzerindeki ilk hava muharebesi, Salween Gorge muharebesi, Himalaya semalarındaki sevkiyat görevleri, Toungoo’daki Kyedaw’da uçuş eğitimi ve Malaya baskını gibi pek çok farklı harekatı içermekte.

 • 2. DÜNYA SAVAŞI’NIN EŞİNE AZ RASTLANAN HAVA MUHAREBELERİ
  Bol aksiyonlu harekatlar Amerikan Gönüllü Grubu’nun (AVG) avcı, bombardıman, nişancı, keşif, torpido ve gece görevlerini yeniden canlandırıyor.
 • OYUNCU DOSTU HAVA MUHAREBELERİ
  TrazerTime™ yavaş çekim hassas atış, arcade tarzı hava muharebe manevraları, simülatör tarzı yunuslama ve yatış kontrolleri, değişken hava durumları (fırtınalı musonlar, muhteşem günbatımları ve sisli şafaklar dahil), 20’den fazla Müttefik ve Japon uçağı, ayarlanabilir fare ve klavye, oyun kolu, uçuş joystick kontrolleri ve daha fazlası.
 • 16 OYUNCUYA KADAR ÇOKLU OYUNCU DESTEĞİ
  Steam liderlik tabloları ile beş farklı muharebe modunda oyuncuların dereceleri ölümsüzleşiyor. Arkadaşlarınıza koruma sağlarken TAKIM İT DALAŞI‘nda yıkıcı hava saldırıları düzenleyin, ROKET SAVAŞI VS‘de etkili roket mühimmatlarını kullanarak düşmanlarınızı alt edin, ya da BAYRAK SAVAŞI modunda “Bayrağı Ele Geçirmek” için gökyüzünde mücadele edin.
 • SADECE BİR KERE ÖDE VE OYNA
  Oyun içerisinde mikro ödemeler veya F2P-unsurları kesinlikle bulunmamaktadır. Satın alma sonrası sınırsız çoklu oyuncu desteği ile bağımsız ve eksiksiz bir deneyim!
 • KOKPİT İÇİ VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHIS GÖRÜNÜM MODLARI
  Güneydoğu Asya’da pek çok farklı Amerikan, İngiliz, Rus/Çin ve Japon uçakları ile üçüncü şahıs veya kokpit içi bakış modunda gökyüzünde özgürce uçun.
 • UZAK DOĞU’NUN HARİKULADE ATMOSFERİ
  Muhteşem manzaralar, güzel grafikler, canlı ses efektleri ve epik orkestra müziği Çin-Burma-Hint muharebelerinin kalıcı bir izlenimini oluşturuyor.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10
İşlemci: AMD veya Intel Dual-Core processor ~1.8 GHz (minimum AMD Athlon 64 X2 6000+ veya Intel Pentium Core 2 Duo E6300).
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512MB paylaşımlı VRAM’li, Direct X11 uyumlu (ve Shader Model 4.0 destekli) NVIDIA, ATI/AMD veya Intel (paylaşımlı veya paylaşımsız) ekran kartı
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu.
İlave Notlar: Oyunu 720p çözünürlükte [1280×720] 30 FPS civarında sabit bir framerate’de oynamak için FLAT ön ayarını ve bir Radeon HD 5750, NVIDIA GeForce GTS 250 veya Intel HD 4000 (veya daha üstü) ekran kartı öneriyoruz.
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10
İşlemci: AMD Quad-Core ~2.7 GHz veya Intel Dual-Core HT 3.3 GHz işlemci (Intel Core i3 2. nesil veya AMD APU A6 3670K ve daha yeni mimariler önerilir).
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 3GB paylaşımlı VRAM’li, Direct X11 uyumlu (ve Shader Model 5.0 destekli) NVIDIA, ATI/AMD veya Intel (paylaşımlı veya paylaşımsız) ekran kartı
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 uyumlu.
İlave Notlar: Oyunu 1080p [1980×1080] veya 1440p [2560×1440] çözünürlükte 60 FPS civarında sabit bir framerate’de oynamak için CİNEMATİK ön ayarını ve GeForce GTX 760 veya Radeon HD 7870 (veya daha üstü) bir ekran kartı öneriyoruz.

Flying Tigers Shadows Over China İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.