Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fleeting Ages indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Fleeting Ages indir

Fleeting En iyi Çağ oyunlarından ve dünyasının önemli bir figürü olma hissi sağlayacak, diğer sanal oyunların bir hiç görülmemiş oyun elemanı bulunmaktadır. Sen oyunun her yönünü etkileyecektir Fleeting Çağ dünyasında kalıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Aynı harita üzerinde Sanayi döneme tarih öncesi dönemden farklı yaş Deneyim ve birbirlerine içine geçiş olarak görüyoruz.
Etrafınızdaki dünyayı şekillendiren ve düşman düşman ve onların davranışlarını, kullandıkları silahlar, onlar inşa evleri ve onlar vardiya tetikleyen farklı yaşlarda giyiyor giysiler nasıl etkileyeceğini gözlemleyin.

Oyunda ölmek mümkün ama eski büyümek olmaz gizemli bir adam olarak oynayabilirsiniz. hayatta mümkün olup olmadığını gözlemlemek ve onlar tarafından geçerken kısacık Ages şekil. Sen türünün tek ve bu dünyada başka hiçbir doğaüstü varlıklar vardır. hareketlerinizin iyi ya da kötü dünyanızı değiştirmek gibi bu dünyada kendi rolünü bulun.
Sen daha önce hiç görülmemiş alet ve silah icat ederek dünyayı etkileyebilir. değişiklikler kalıcı olacaktır bir kasaba inşa gibi büyük bir hayvan öldürme gibi küçük dünyasında olun.

farklı şekillerde ilerleme olarak çevresi buna tepki ve buna göre değişecektir. Başında etrafında dolaşım ya da düşman olup olmadığını size saldıran farklı hayvan bulacaksınız. yaş hazır o zaman ne zaman, insanlar nihai sizden öğrenmek ve kendi kültürlerini geliştirecek kendi küçük yerleşim görünecektir. Eğer oyunda ilerleme ile bir yaş vardiya tetikler olarak halklar silahlar, giyim ve binaların yeni tür yeni yaş karşılayacak.
Bu sert dünyasında hayatta kalmak için yiyecek ve su, dışarı iksir yapmak için farklı otlar ve bitkiler hayatta ve ahşap, bakır, demir ve diğer metaller, kömür gibi yeni araçlar geliştirmeye çalışırken çeşitli kaynakları toplamak gerekir. yaş araçları vardiya olarak, siz de değişecektir karşılaşırsanız kullandığınız kaynakları, halkları ve düşman yapmak.

Sen explorable çağların sonunda ateşli silahlarla başında yabani hayvanlar ve gelişmiş insan medeniyetleri karşı karşıya gelecek. Kullanmak için yeni araçlar icat olarak size daha fazla imkanları ile istediğiniz her şeyi inşa etmek için kaynak kullanabilirsiniz. Sen daha kolay düşmanları yenmek için ya da ormanda yiyecek için avlamak için de silah ve zırh yapabilirsiniz. Bu kılıç ve ateşli silahlar basit sopa ve yay kadar değişmektedir.

Bu biz, şekil keşfetmek yeniden, hayatta kalmak ve zevk oyunculara vermek dünyadır.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 03 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Fleeting Ages indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.