Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Filthy Lucre indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Filthy Lucre indir – Full

Filthy Lucre indir – Full Filthy Lucre Pis Lucre, oyuncuların tekli oyuncu ve kooperatifte oynayabileceği, hem ekranı hem de online bölünmüş taktiksel bir saklı HEIST oyunu. 5 değişik lokasyonda 15 misyon ile, kilidini açmak amacıyla 30+ yükseltilebilir silah ve alet var.

Görevlere detaylı şekillerde yaklaşılabilir. Alçakta, örtün, mezar gibi sessiz, elleriyle dolu bıçaklarla sessiz ya da uzak bir mayını dikin ve doğru anı tetiğe basmayı bekleyin … yalnızca kendiniz temizlemeyi ve bedeninizi hareket ettirmeyi unutmamalısınız Bulunmadan evvelce!

Her oturum, hareketleri başlattıktan sonra, düşmanlar reaksiyon verecek ve kaba kuvvetle reaksiyon vereceğinden, eylemlerinize göre değişik bir şekilde çalıyor; bu nedenle, net kapanmadan evvelce çıkmaya özen gösterin.

Kusursuz soygunu başarmak amacıyla birlikte çalışın! Oyuncular, sessiz bir yayla kaldırma amacıyla kendilerine bir fırsat vermek üzere devriye gezintilerini kapatan gürültü yapımcısı gibi unsurları donatabilirler. Kooperatifte iyi zamanlanmış bir saptırma, oyuncuların bir düşmana saklıce girmelerine ve onları yağmalamak amacıyla bir arkadaşını serbest bırakmasına izin verebilir.

Cesur bir suçun ve suçun zemininde bozguna uğrayan Londra’nın bütün görevleri görkemli bir 60 fps’de, tek oyuncu, ulusal işbirliği ve online olarak mevcuttur. Filthy Lucre, Başarılar ve Ticaret Kartları da dahil olmak üzere kapsamlı Steam desteği ile birlikte tam klavye, fare ve gamepad desteğine sahiptir.

Pis Lucre oynamak konusu ile ilgili rastgele bir problem yaşarsanız lütfen bize bildirin

FİX CRACK İNDİR

 

Filthy Lucre indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.