Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Excubitor pc download

Excubitor indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Excubitor indir

Excubitor torrent indir Alabileceğiniz tüm yardımları yanınızda bulundurun, savunma ve hazır silahlarınızı güçlendirmeniz gerekiyor en önemliside savaş geminizi yükseltin.

sırf imha üzerinde dişler için silahlı ve set, düşman uçağı dalgaları Mothership, Antares doğru acele vardır. Eğer ölümcül silah gibi ile donatılmış Çekiç savunma zanaat doğrudan kontrol altına almak gibi stratejik mümkün olan en iyi yerlerde savunma kurmak gerekir; Çok hedefleme Tesla Coil, helyum plazma Yanma veya yıkıcı Decimator.

Michael Bay gurur duyardı 17 yükseltilebilir silah ile Hammerhead donatın!
Hammerhead çeşitli alt yükseltin. çılgına yeteneği ile ateş senin oranını arttırmak veya shockwave yeteneği, artı daha düşmanları stun.
destansı savaşlarda devasa büyüklükteki patronların yenilgi!
Stratejik kurmak ve 9 kuleleri lazerler kapalı birden düşman veya yüksek hasar, yüksek doğruluk, mitralyöz lazer sekerek Prism taret kullanın yükseltin.
savunmanızı yardımcı olmak için çevre ile etkileşim.
Dört farklı zorluk seviyesinden newgame +, bugüne kadar yarattığımız en zor oyun modu dahil olmak üzere, hatta en deneyimli oyuncuları, meydan! … Yeni süper gizli silah içeren.
en yüksek puan ve altın rank elde etmek için herhangi bir seviyede Replay.

1935 yılında, Albert Einstein ve Nathan Rosen solucan delikleri varlığını tahmin; uzay-zaman içinde kısayollar uzayın uçsuz bucaksız bölgelerde ani seyahat sağlayan. Voidshards: nihai ödülünüzü bir yıldızlararası uzay yarışı içine insanlığı dalan – Bir yüzyıl sonra, bir keşif gerçeklik haline teorilerini döndü yapıldı.

Excubitor olayları insanlar tarafından kolonize uzak yıldız sisteminde, yılda 2182 ayarlanır. geniş bir ‘hiper-dev’, kendi güneş ve insanlığa bilinen en büyük yıldızlarından biri daha bin kat daha büyük bir yıldız – Kalbinde Baphomet olduğunu. Baphomet onun yıldız evrimi sırasında daha büyük büyüdükçe daha birçok yutuldu ile onlarca, belki gezegenlerin hatta yüzlerce, dev yıldız yörüngesinde. Tüm sistemi etrafında, bir garip ve güçlü unsur birçok dünyalar arasında dağılmış durumdadır. hiç ihtiyacınız olacak tüm enerjisi ile insanlığı verebilir bir unsur. Voidshards olarak bilinen mavi kristaller şeklindedir bir eleman..

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 26 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Excubitor indir BENZER İÇERİKLER
Excubitor indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.