Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Exanima indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Exanima indir

Exanima indir Hayalinizdeki oyun çok derin, gerçekten fizik tabanlı dövüş sistemine sahiptir. Bu sadece bazı animasyon özelliği değil, oyun için merkezi bir temel farktır. Gerçek momentum, kuvvet ve çarpışmalar burada oyun her zaman vardır, senin girdilerin her nüans sonucu için çok önemlidir. Bu büyük olasılıkla daha önce oynadım ve biraz pratik alabilir, ama derece faydalı olabilir ve beceri kap neredeyse sonsuz olabilir hiçbir şeye benzemeyen olacaktır. Bu değil, özellikle hızlı tempolu veya zor ama o dikkat gerektirir olan, çok taktik ve sadece raslantı basarak düğmeleri çok uzak size almazsınız!

Amacımız, dinamik ve acil oyun görülmemiş bir düzeye destekleyen daha gelişmiş bir simülasyon dayalı derin ve sürükleyici RPG dünya yaratmaktır. Biz oyun motoru da dahil olmak üzere kullanmak teknolojinin tüm bu vizyonu gerçekleştirmek için sıfırdan geliştirilmiş, kendi olduğunu.

Exanima başarılı bir Kickstarter kampanyası aşağıdaki nevi şahsına münhasır (SG), iki yılı aşkın bir süredir gelişme olmuştur iddialı açık dünya RPG başlangıcı olarak doğar. Exanima kendi başına küçük bir henüz tam oyun, onun olaylara yirmi yıl önce SG adlı Underworld yer alan bir zindan paletli olduğunu. Her iki oyun geliştirme devam ettikçe SG daha iddialı özellikleri birçok Exanima bir görünüm yapacak, konser geliştirilmektedir.

Exanima makul tam ve anlamlı bir oyun deneyimi sağlar, ancak çok daha fazla özellik yolda! Biz şimdi daha da eğlenceli ve zorlayıcı macera ışığına yeni özellikler getirecek ve yapmaya hazırız, bizim en zorlu ve önemli gelişme hedeflerini bir araya geldi. Burada çoğu zaten tamamlanmasına yakın olmak, planlı bazı özellikleri şunlardır:

oturum ve küresel karakter beceri ilerlemesi başına
Erken içerik aşağıdaki doğrusal olmayan ana oyun büyük
Yapı ve kalıcı erken içeriği tamamlayarak karakterleri kaydetmek
Yeni karşılaştığında, ürün ve ortamlar
Menzilli mücadele ve yeni yakın çeyrek manevraları
Sayısız moddable thaumaturgic güçler
Açık arenalarda sahip Daha tam arena oyun modları
Karmaşık NPC etkileşimleri ve diyalog
Kooperatif ve rekabetçi LAN çok oyunculu
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 15 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Exanima-GOG.iso

Exanima indir BENZER İÇERİKLER
Exanima indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.