Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Evolve full update + crack fix

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Evolve full + crack indir

Evolve full + crack indirAna oyun artı Av Mevsimi Geçiş almak için Evolve Dijital Deluxe sürümü satın alın. Av Mevsimi Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir.

PC Canavar Yarış Edition’ı Evolve
Ek bonus dijital içerik içeren Evolve PC Canavar Yarış Edition ile bir sonraki aşamaya avı atın:

• Evrim: Av Mevsimi Geçiş – avcılık parti artırın. Evolve Av Season Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir. Goliath, Kraken veya Wraith özelleştirmek için hemen Magma derileri kilidini.
• Beşinci Oynanabilir Canavar – Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth yalnız değilsiniz. Beşinci oynanabilir Canavar Kesme geliyor ve PC Canavar Yarış Edition dahildir.
• İki Daha Hunters – Kesme Hunters tehdit eden daha Canavarlar ihtiyaç vardır … ve onlar geliyorlar yap. Iki ek Avcılar koloni kurtarmak için savaşa katılmak için alın.
• Dört Canavar Skins (Sınırlı Zaman Exclusive): Bu sınırlı bir süre Özel Canavar derileri ile patron Hunters göster. Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth: o ilk dört Canavarlar her biri için bir cilt ile Kayma geldiğinde Behemoth serbest bırakılmasını kutlayın.

Bu Oyun Hakkında
Evrim çoğu En önemlisi, 2015 yılında gelen oyun ödül kazanan yapım 60 ödül kazanan, Evolve aynı yıl resmi E3 ve Gamescom göster ödül En İyi ikisi kazanan ilk oyun.

Doğanın vs insanın vahşi dünyada, avcı ya da av vardır? Turtle Rock Studios, Evrim dört avcı yüz-off tek bir oyuncu kontrollü canavara karşı çok oyunculu shooter nesil getirmek. Senin av sapı sizin saldırı yürütmek ve adrenalin dolu 4V1 maçlarında tepe avcı kanıtlamak.

Evolve full update + crack fix BENZER İÇERİKLER
Evolve full update + crack fix YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.