Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Epic Manager indir – Full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Epic Manager indir – Full

Epic Manager indir – Full Epic Manager Astraeus’un Realm’inde en tehlikeli ve en kârlı iş olan kendi Maceraperest Ajansının Genel Müdürü ve CEO’susun. Maceracıları çağırın, sözleşmelerini müzakere edin, onları tehlikeli tetkiklarla iletin ve yaşama geçirirlerse ödülleri toplayın. Destanınızı genişletmek amacıyla, Ajansınızı genişletin, büyüyen kaynakları yönetin ve rakiplerinizi en iyi şekilde kullanın!

Epic Manager, hepimizin bildiği ve sevdiği klasiklerden büyük bir esin kaynağı olan Tycoon RPG çeşidine yeni yeni bir bakış getiriyor! Oyun, Football Manager ya da Final Fantasy Tactics gibi başlıklarda tespit edilen roster yönetiminin ve karakter ilerlemesinin, oyun kitaplarının seçkin geleneğinde anlatım alternatifleri ve neticelerinin benzersiz bir karışımını sunuyor. Bir D & D kampanyasının ya da bir Lord’un Kendi destansı serisini seçin. Yüzüklerin Romanı ve Princess Bride’in mizah tonu, hepsi harika bir paket!

Amacınız, Astraeus’un şaşırtıcı Realm’inde en ünlü Adventuring Agency olan Epic Manager unvanını kazanmaktır.
Rakiplerinizden daha çok şöhret kazanmak ve Lig Merdiveni listelenmesinde tırmanmak amacıyla yeni iş fırsatlarını keşfetmek, ilerideki tehlikeleri keşfetmek, sözleşmeleri müzakere etmek, partiler durumunda örgütlemek ve tehlikeli görevleri tamamlamak amacıyla sahadaki acenteleri iletin!

Sözleşmelerinizi ve işlerinizi yönetmenin yanı sıra, destek personelini kiralayacak, ulusal tüccarlarla ticaret yapacak, ajansınızın Genel Müdürlüğünü güncelleyecek, yeni yetenekler ve yükseltmeleri araştıracak, Astraeus’taki erişiminizi genişletip entrika ve diplomatik eylemleri kullanarak rakiplerle iletişim kuracaksınız.

Maceracılar Ajansınızın belkemiğidir. Onları bulmak amacıyla ilk olarak Alan arasında işe alım kampanyaları düzenlemeniz ve sonrasında ideal yetenekler, özellikler ve büyüme potansiyeline sahip olanlar ile sözleşme koşullarını müzakere etmeniz gerekir!

Sürekli büyüyen benzersiz karakter listesine yeni üye ekleyin ve tecrübeimlerini kazanmak ve düzeylerini yükselttikçe ilerlemelerini yönetin. Multi Class sistemimiz doğrulusunda yayılan sınırsız kombinasyon ve kuvvetli sinerjiler ile tecrübe yapın ve her hale ideal partiler kurun.

Eylemleriniz doğrulusunda şekil verilmiş garip bir anlatıyı keşfedin. Güçleriniz harita üstünde ilerledikçe, giderek büyüyen Rastgele Buluşmalar bankasına, anlatımla alakalı mini senaryolara rastlarsınız ve size nasıl devam edeceğiniz konusu ile alakalı çoğu alternatif sunar. Bazı durumlarda, partinizde belirli bir sınıfa sahip olmak, özel ipuçları ve saklı alternatifler bile meydana çıkaracaktır!

Her kampanyada, yaptığınız eylemler Astraeus’un acımasız siyasi webini etkiler ve oyunun 12 hizbinden her birisi ile itibarınızı değiştirir. Karşılaştığınız buluşmalar ve tetkiklar, aksine sizin amacıyla geçerli olmayabilecek iş fırsatlarına yol açacaktır. Ajansınız büyüdükçe, Tech Tree’yi de kullanacak ve kendi oyun stilinize uyan yeni yeteneklerin ve uzmanlıkların kilidini açmak amacıyla tetkik noktaları harcayacaksınız.

Başkomutan olarak, harp alanındaki giderek tehlikeli düşmanlarla bir araya geldiği zaman serüvencılarından buyruk alacaksınız. Yarattığınız taraflar, emrinde yüzlerce öğe, yetenek ve büyüyü en iyi şekilde kullandığınızda, kuvvetli sınıf ve karakter sinerjilerinin oranını lehinize istifade etmesini sağlayacaktır.
Scout, düşman kuvvetleri ile alakalı istihbarat toplamak amacıyla harpır ve Goblinler, Orklar, Ratmenler, Gnoll’lar, Skeletonlar, Zombi’ler, Devler ve daha birçoğu: Bestiary klasiklerinden esinlenen onlarca düşman tipinin zayıf noktalarını daha iyi kullanır!

Bazı serüvenperestler çayırlardan kahramanlara, efsanelere kadar büyüyecek, başkaları vakitsiz bir sonla buluşacak. Bir serüvenperest olmanın tehlikeleri!

Epic Manager, rasgele serüvenperestler, ekipman parçaları ve serüven ödülleri gibi prosedürel olarak imal edilen çoğu içeriğe sahiptir ve her oyunun ileri adımlarından değişik olmasını sağlar! Astraeus’u sana reaksiyon veren canlı bir dünya gibi hissetmesini isteriz, ona reaksiyon verirken de. Dünya Olayları, Rasgele Buluşmalar ve RNG tabanlı zar atışları, Ajansınızın günlük operasyonlarının ilk olarakrini değiştirerek birtakım tercihlerinizin neticelerini belirleyecektir.

Astraeus’da dağınık olanlar çok tanıdık ve kuvvetli karakterlerdir. Kürek Şövalyesi ve Rogue Legacy Şövalyesi gibi birtakımları bulmak basit olabilir, başkaları o kadar çok değil – onları güçlerinizin Alemde girişim yaptığı gibi arayın!

Düzinelerce Düşman Çeşitleri ve tonlarca Görev, Rastgele Buluşmalar ve Dünya Olayları.
Eşsiz karakterler ve patronlar.
Ticaret Maceraları başka acentelerle.
Üst Düzey karakterler amacıyla kullanılabilen saklı “Prestige Sınıfları” nı keşfedin.
Yeni Tüccar: Enchant’teki ekipmanları büyüleyip iyileştirin.
Yeni Tüccar: Alchemist’i ziyaret ederek unsurları hazırlayın ve birleştirin.
Topluluk Tarafından Oluşturulan İçerik: Maceracılar, Görevler, Buluşmalar, Öğeler ve daha çoksı!

Epic Manager indir – Full BENZER İÇERİKLER
Epic Manager indir – Full YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.