Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Endless Space Gold indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Endless Space Gold indir

Endless Space Gold indirBu galaksi antik ve onun ilk akıllı hayat biz Endless diyoruz medeniyet oldu. Uzun zaman önce bu insanların kalır hepimiz Toz dediğimiz olsa gözlerimiz, onlar aralarında uçtu yıldızlı üzerine baktı. Bir madde dağınık bulundu ya da unutulmuş tapınaklarda, bir zamanlar amiraller ve galaktik valilerin yetkilerini verdi. galaksi Toz kontrol altına almak ve onun sırlarını ortaya çıkarabilir hizip ait olacaktır …

Bir Doğum Lideri: Eğer galaktik hakimiyet için çabalarken bir sekiz medeniyetler yönlendirin. Eğer ince ticaret ve diplomasi yoluyla tüm galaksiyi kontrol edecek, güçlü eserler ve kaynakları bulmak için gelişmiş teknolojileri ile diğer medeniyetler korkutur, ya da masif armadas ile düşmanları yok etmek için evrenin her köşesini keşfetmek?

Sonsuz Keşifler: yararlanmaya keşfetmek için yıldız sistemleri yüzlerce farklı gezegen türleri, lüks ve stratejik kaynakları ile toz içindeki gizemler master ve başa garip bilimsel fenomenlerin bir ev sahibi, oyuncu zorlukların hiçbir eksikliği olacaktır. Filo amiral veya sistem yöneticileri olmak ve beş kahraman sınıfları ve onların eşsiz yetenek ağaçları ve uzmanlık keşfetmek için kahramanlar Kiralama.

Uzay Opera: stratejik savaş kararları ve uzun vadeli planlama arasındaki state-of-the-art grafik ve arayüz anahtarı ile Deneyimi sonsuz boşluk. Itiraz yıldızların etrafındaki destansı savaşlar için her filo optimize edin. Medeniyet başına benzersiz gemi onlarca mükemmel kombinasyonları oluşturun. Modüllerin, silahlanma, motor ve özel mods ile gemi özelleştirin. Oyuncu en iyi şekilde imha veya onun düşmanı caydırmak için nasıl seçimler bir bolluk var.

Evren atın: yukarı yedi rakiplere karşı oynamak ve kurmak – ya da kırmak – ittifaklar irade. Yenilikçi ve dinamik eşzamanlı sıra tabanlı oyun keşfedin. Anlık sıçrama-in devam eden online oyunlar için izin verir. Kendi özel medeniyetleri tanımlayın ve arkadaşlarınız tarafından oluşturulan olanları karşıya.

Sonsuz replayability: sonsuz savaşa hızlı bir maç-up, her yeni oyunun kapsamını kontrol edin. Her başlangıç ​​yeni bir macera başlar rastgele galaksilerin bir sonsuz oluşturun. Ideal galaksi oluşturmak için boyut, şekil, yoğunluk, yaş ve daha bir çok değiştirin. Farklı zafer koşulları seçin ve anında strateji adapte.

Endless Space Gold indir BENZER İÇERİKLER
Endless Space Gold indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.