Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Endless Space 2 Digital Deluxe Edition indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Endless Space 2 Digital Deluxe Edition indir

Endless Space 2 Digital Deluxe Edition indir Yeni Galaxy Jeneratör tamamen özgün yıldız sistemleri ve keşfetmek için meraklarını, kolonize farklı gezegen türleri, lüks ve sömürmek için stratejik kaynaklar, Toz sırlarını ve master yeni yaşam formlarını, ve garip kozmik anomalilerin bir dizi sağlamak için elden olmuştur uğraşmak.
bilinmeyen ötesinde GENİŞLETİN

kurarak ileri karakollar tarafından yeni sistemler iddia ve korkulan yıldız kaleleri ya da harikalar dolu muhteşem ütopyalar içine gezegenleri geliştirmek. senin nüfusu rehberlik ve galaktik uygarlık gelişmek yapmak için filo amiraller, sistem vali veya etkili senatör olmak için kahramanlar eğitin.
her fırsatı EXPLOIT

Toz, çarşı * üzerinde ticarete konu olan lüks ve stratejik kaynaklar, şaşırtıcı yeni teknolojileri keşfetmek toplamak, ve önümüzdeki ticaret şirketleri ve ince diplomasi yoluyla rekabetin bir adım tutmak.
tüm direniş YOK ETMEK

* Savaş çevrimiçi çatışmalar yedi rakipler kadar aşmak planlıyor seçtiğiniz filoları kurmak ve dikkatle, senin gemi tasarlayın. uzay savaşları açılmak epik gerçek zamanlı izlemek, ve bir sonraki karşılaşmalar için strateji geliştirmek.
Yasal Uyarı: çok oyunculu Erken Erişim sırasında çıkacak.
Bir galaktik destan YAŞAYIN

Sophon AI iddialı genç sonradan görme bakan geleneksel Lumeris ailelere çılgına gitti dan, her uygarlığın hikayesini keşfedin. Cravers denilen ölümcül Sonsuz yaratılış kökeni hakkında daha fazla bilgi edinin. Heretic, Vodyani tarafından avlanmış gizemli ve güçlü bir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinmek … galaksi Dust kontrol eden ve onun sırlarını ortaya çıkarır uygarlığa ait olacaktır … ama galakside yalnız Endless vardı? Toz gerçek kökeni nedir? Akademi gerçek adında gizemli bir organizasyonun etrafında dedikodu mu?

GÜÇLENDİRİLMİŞ GERÇEK

Space zaman Güçlendirilmiş Gerçeklik görünümü etkinleştirmek ve savaş sırasında derinlemesine senin sistemleri, ticaret yolları, diplomatik duruş ve hatta gemi istatistikleri hakkında bağlamsal bilgiler ortaya çıkarmak için!
GAMES2GETHER

Oyunun gelişimi takip ve sahne arkasında yetenek tanımak. Erken Erişim geribildirim veren fikirler göndererek, Sanat ve oyun elemanları için oy vererek sesli sayılmasını sağlayın. stüdyo tarafından oluşturulan ve oyuna eklenecek yarışmalar ve tasarım içeriği katılın!

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 07 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Endless Space 2 Digital Deluxe Edition indir BENZER İÇERİKLER
Endless Space 2 Digital Deluxe Edition indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.