Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Empyrion Galactic Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Empyrion Galactic Survival indir

Empyrion Galactic Survival torrent indir
Empyrion Galactic Survival torrent oyun indir
Empyrion – Galaktik Survival size gezegenlerde alan ve arazi üzerinden uçmak hangi bir 3D açık dünya, uzay yaşam macera. Build keşfetmek, gizli tehlikelerle dolu bir düşman galaksinin mücadele ve hayatta. Oyun benzersiz uzay simülasyonları, inşaat oyunları, hayatta kalma oyunları ve ego-shooter öğeleri birleştirir. Oyun Eleon Game Studios tarafından halen geliştirilmekte.

Oyun Özellikleri:

Uzay ve gezegen keşif: Mutlak serbest dolaşım deneyimi sizi bekliyor: gezegenlerde uzay, kara üzerinde uçmayı ve özgürce dolaşmak.
Yapı ve inşaat: Sermaye gemiler, küçük gemiler, zemin gemilerin yanı sıra uzay ve gezegen istasyonları: Sen bloklar ve bina parçaları dışında her şeyi inşa edebilirsiniz.
Survival modu: Survival anahtar – düşmanca bir ortamda hayatta kalmaya çalışın. Gıda ve oksijen kıt, nadir kaynaklar ve tehlikeler pusuda – iyi hazırlıklı olun.
Yaratıcı modu: Serbestçe gezegenlerde ya da uzayda inşa etmek ve gıda, kaynakları ya da düşman için umurumda değil.
Uzay ve arazi mücadele: Empyrion uzayda ve gezegenlerde size saldırabilir agresif robot uçağı ile gezegenlerde yaşayan (huzurlu ve düşmanca) yaratıklardan ulaşan düşman çeşitli özellikleri.
Tek ve kooperatif: tek oyuncu yanında Empyrion arkadaşlarınızla işbirliği oyun destekler.
Madencilik ve kaynak toplama: bina ve inşaat için, toplamak ve gezegenler ve asteroitler üzerinde bulmak maden kaynakları gerekir.
Kapsamlı işçiliği sistemi: Kullanımı ve kaynakları birleştirerek, kendi ekipman ve silah zanaat olabilir.
Tarım ve gıda sistemi: Kendinize lezzetli bir yemek hazırlamak için kendi eti için kendi sebze ve meyve ya da av yaratıkları büyütün. Tıbbi malzeme hazırlamak için nadir bitki bulun.
Arazi deformasyon: Sen tamamen değiştirebilir ve arazi deforme olabilir. Bu gerçek bir sandbox oyunu!

Empyrion Galactic Survival BENZER İÇERİKLER
Empyrion Galactic Survival YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.