Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Emergency 2017 PC

Emergency 2017 full pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Through the Woods PC indir

Through the Woods TORRENT indir Ateşler içinde evlere girerek yangını ne kadar sürede söndürüp hayat kurtara bileceksiniz oyun size bunu göstericek. Her zaman komuta itfaiye hayal ise, polis, operasyon başkanı olarak teknik kabartma güçleri ve sağlık görevlileri, biz için bir seyir oldum ediyoruz!

17. yüzyıl Hamburg’da yeni bir tarihi mini kampanyaya dalın. Bir cadı avının üzerine öfkeli bir kalabalık adresinin yurttaşlarını kaydedin. Geri modern zamanlarda, uluslararası terörizm kurbanı olma tehlikesiyle karşı karşıya demektir.

çalışırken zamanlarda, tek seçenek, tehlikeyi savuşturmak zararı frenlemek ve şehirdeki düzeni sağlamak için etmektir. Standart birimler, (araç ile komple) yeni K9 Birimi ek olarak sadece yaralı bulma konusunda değil, ama geniş bir kampanya, zorlu önemli olaylar ile küçük kazalar alternatif seyri bombs.In tehlikeli algılama sağlamak yardımcı olmak için kullanılabilir sürükleyici oyun saatleri. başlamadan önce, oyunun temel mekaniklerini ve fonksiyonlarını öğretir entegre öğretici, tamamlayabilirsiniz.
ÖZELLİKLER
metropollerde Berlin, Köln, Münih ve Hamburg de devam gergin önemli operasyonlarda çok sayıda beklenmedik durumlarla karşı karşıya.
Co-op multiplayer: Sen özenli detaylı bir şekilde çoğaltılamaz şehirler Münih, Hamburg ve Berlin, sorumlu bulunmaktadır.
Kendi Acil oluşturabilir ve çevrimiçi arkadaşlarınızla beraber ortak bir proje üzerinde paralel olarak çalışmak için güçlü editörü kullanın.
polis, itfaiye, kurtarma hizmeti ve teknik kabartma güçleri Komutanlığı 20 üzerinde benzersiz araçlar.
Bu son Reloaded sürümü + yeni acil araca + ortaçağ operasyon + yeni kampanyada Acil 2016 tüm içeriği kapsar

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 25 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Emergency 2017 full pc indir BENZER İÇERİKLER
Emergency 2017 full pc indir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.