Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Embers of Mirrim

Embers of Mirrim İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

Embers of Mirrim 2017 PC indir

Embers of Mirrim 2017 Eski bir güç, iki farklı canlıyı, dünyaya barış ve denge sağlamanın sorumlusu olan çok yönlü bir kahraman haline getirir. Bu yeni basan kurtarıcı, kendi ırklarının zarafet ve gücüne, ayrıca kendini açık ve koyu küplere ayırma yeteneğine sahiptir. Közler, sağ ve sol analog çubukları kullanarak bağımsız olarak kontrol edilir; çarpıcı fantastik manzaralar aracılığıyla platformun sezgisel ve sonsuz tatmin edici bir yolunu oluşturur.
Özellikler:
İki Karakterli Şık Bir Karakter: Mirrim, kürkler denilen iki oynanabilir biçime ayrılabilir. Açık ve Koyu kerpiçler, sol ve sağ kontrol çubukları tarafından bağımsız olarak kontrol edilir ve bulmaca çözmek, engelleri aşmak ve dünyayı dolaşmak için yeni yollar sunar.
Farklı Oyun Oynama: Klasik platformlama ile karıştırılmış yenilikçi başparmak kontrolleri, ilgi çekici bulmacaları çözmek, dev patronlarla savaşmak ve tehlikeli tehditlerden ömür boyu çalışmak için dünyanızı değiştirin. Bu anları “bölme” oyun ve güçlü anlatı ile cezbetmek, parçalarının toplamından daha fazlasını sunar.
Dünyayı Yolsuzluktan Kurtarın: Dünyanızla sevdiğiniz gezegene bulaşan yolsuzluklardan kurtulmak için güçlerinizi kullanın. Dünyayı dengeye kavuşturmak için arkadaşlarınızı kurtarın ve kuvvetlerini birleştirin.
Olağanüstü Dünyayı Keşfedin: Canlı ve renkli bir evren beklemektedir! Mirrim’in yolculuğu sizi eritici bir dağdan yaşlı bir ormana, ıssız bir çorak topraklara ve daha fazlasına götürecektir. Keşfedilmeniz için çarpıcı bir şekilde oluşturulmuş ortamlara çeşitli gizli sırlar dağılmış durumda.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 | 64-bit OS
İşlemci: Intel i3
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce NVIDIA GTX 750
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 | 64-bit OS
İşlemci: Intel i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Embers of Mirrim İndir YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.