Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DVDFab 9.2 + crack free download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 

DVDFab 9.2 + crack free download

DVDFab 9.2 + crack free downloadBizi ziyaret edin: Teknik Forum

+ ————————————————- ———————————————- +
| DVDFab 9.1.9.5 FINAL + Crack [Hacker-Güvenlik Teknolojileri] |
+ ————————————————- ———————————————- +
DVDFab piyasada bulunan en iyi DVD kopyalama ve yedekleme yazılımı uygulamaları biridir. Highlights DVD ve video dönüştürme, Blu-Ray şifre çözme ve DVD veri kurtarma yeteneklerini içerir. Tüm bunlar, birlikte DVD / Blu-Ray oluşturma özellikleri, çok yönlü bir DVD yönetim suit kimse onun kategorisini karşılamak için yapmak.

DVDFab de tek katman çift katmanlı diskler sıkıştırmak için yeteneğine sahiptir; Bir çift katmanlı disk ya da iki tek katmanlı DVD’lere ait başlıkları böler ve kaydedilebilir diskler görüntüleri yakmanızı sağlar.

Yükleme işlemi bir dakikadan az içinde tamamlar ve düzgün çalışması için sistemi yeniden başlatmayı gerektirir. DVDFab arayüzü anlamak ve gezinmek kolay; Sağdaki Panel kaynak ve hedef ve ek dönüşüm / kopyalama ayarlarını seçmek için ayrılmıştır ise ana seçenek, sol tarafında görüntülenir.

DVDFab en önemli ve takdir özelliklerinden biri / rip sağlar kopyala / tüm süre orijinal dosyaların kalitesini koruyarak, boş diskler DVD içeriği yanmak DVD kopyalama programı vardır.

DVDFab de böylece iPod, iPad, PS3 veya Xbox gibi cihazlar için hazır medya içeriği size izin popüler video / ses formatları DVD rip araçlarla sağlar.

Uygulama Blu-Ray dosyaları işlemek için epeyce özellikleri: (tüm kopya koruması kaldırma) sabit diskinizde, / Xbox / iPhone / iPad PS3 oynanabilir formatları dosyaları dönüştürür Ripper, Blu-Işınları kopyalamak için izin veren bir (3D formatları dahil), DVD kodlayıcı bir Blu-Ray ve Blu-Ray yaratıcısı.

Kenara DVD / Blu-Ray ile ilgili yetenekleri, DVDFab da böyle yukarıda belirtilen olanlar gibi modern cihazlar üzerinde oynanabilir dosyaları neredeyse tüm popüler video formatlarını dönüştürmek sağlayan mükemmel bir ve hızlı bir video dönüştürücü ile birlikte geliyor.

Kısacası, özellikler DVDFab seti gibi CSS şifre çözme, bölge kodu kaldırma, zengin format desteği ve DVD restorasyonu kadar etkileyici yetenekleri içerir. çıkış dosyalarının kalitesini hiçbir ödün olursa olsun yapılır, şaşırtıcı.

OS: Windows 8/7 / Vista / XP (32-bit / 64-bit)
Dil: Çok Dilli

+ —————- +
| Nasıl Kullanılır |
+ —————- +
1) Açık _readme.txt ve Talimatlarını okuyun

Destek konu: http://techtools.net/forum/viewforum.php?f=12

Sitemizi check out gel
Biz hemen her şeyi, biz de yazılım, müzik, film yapmak, E-Kitaplar 73.000 üzerinde kullanıcılara anında sohbet forumları, istek bölümünde, hesap kaydı var!

Bizi Facebook’ta takip edin. Teşekkür ederim!

DVDFab 9.2 + crack free download BENZER İÇERİKLER
DVDFab 9.2 + crack free download YAPILAN YORUMLAR

2019 EN GÜNCEL ÜCRETSİZ OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

ÜCRETSİZ OYUN OYNAYIN.